להדפיס על קנבס את המתנה המושלמת

יום הולדת, יום האהבה, יום נישואים, או פשוט יום כזה שבא לכם לתת ולפנק – להדפיס על קנבס את הזיכרונות המשותפים שלכם זו דרך יפה ויצירתית לבטא את זה. שלא כמו תמונה רגילה, יש משהו בקנבס שנותן עומק לתמונה, נותן לה את התחושה המיוחדת הזו שהופכת אותה מעוד צילום משהו חי, משהו שמרגישים.

לא כל הקנבסים נולדו שווים, ולא כל המדפסות עושות את אותה העבודה. כשאתם ניגשים להזמנת הדפס על קנבס, שימו לב לפרטים הקטנים. התבוננו בתמונות של קנבסים שכבר הודפסו – האם המראה חיוני? חי? האם ההדפס נראה טוב ושלם? האם הוא מגורען או חלק? 

להדפיס על קנבס את התמונות הנכונות

אם אתם שואלים את עצמכם איזה תמונות הכי כדאי להדפיס על קנבס, אז התשובה היא בגדול: את כל התמונות. אבל אם רוצים לרדת לרזולוציה יותר עמוקה מזה, רוב האנשים מתמקדים בשני דברים:

  1. תמונות של אנשים – יש משהו במפגש האנושי כשהוא מודפס בגדול שנוגע מיד באדם. חיבוק, הצעת נישואין, צילום בחופה, צילום על רקע נוף מטיול, כל עוד יש שם אדם, בעיקר אם זה פנים – תהיה אווירה רגשית בתמונה שתשפיע על כל החלל.
  2. נוף – יש משהו קסום בהדפס קנבס של נוף. משהו בקנבס המודפס שמחייה את הנוף, ויכול לעורר תחושות מאוד חזקות ולהפוך את המרחב בו התמונה תלויה למקום ייחודי לגמרי.

היתרונות בלהדפיס על קנבס

מעבר לכל מה שדובר, איכות ההדפס הזמינה כיום על קנבס יוצאת מגדר הרגיל. לא עוד הדפסים מגורגרים ולא ברורים, לא עוד פשרה על איכות לטובת מוצר מיוחד, כיום אתם פשוט מקבלים הדפס ברמה עולמית על הרקע הקלאסי ביותר להדפסים.

הקנבס עמיד בצורה בלתי רגילה, מה שאומר שאתם מקבלים תמונה שתחזיק לשנים רבות, ותשמור על החיוניות שלה הן בצבעים והן בחומר עצמו, מה שחומרים רבים אחרים לא יצליחו לעשות. מגוון הגדלים הרב והיכולת הטכנולוגית כשאתם מדפיסים על קנבס מאפשר לכם לפצל הדפסות ולייצר פסיפסים של חופש יצירתי אינסופי במתנות שלכם.

 

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם