להדפיס על קנבס את המתנה המושלמת

להדפיס על קנבס

יום הולדת, יום האהבה, יום נישואים, או פשוט יום כזה שבא לכם לתת ולפנק – להדפיס על קנבס את הזיכרונות המשותפים שלכם זו דרך יפה ויצירתית לבטא את זה. שלא כמו תמונה רגילה, יש משהו בקנבס שנותן עומק לתמונה, נותן לה את התחושה המיוחדת הזו שהופכת אותה מעוד צילום משהו חי, משהו שמרגישים.

לא כל הקנבסים נולדו שווים, ולא כל המדפסות עושות את אותה העבודה. כשאתם ניגשים להזמנת הדפס על קנבס, שימו לב לפרטים הקטנים. התבוננו בתמונות של קנבסים שכבר הודפסו – האם המראה חיוני? חי? האם ההדפס נראה טוב ושלם? האם הוא מגורען או חלק? 

להדפיס על קנבס את התמונות הנכונות

אם אתם שואלים את עצמכם איזה תמונות הכי כדאי להדפיס על קנבס, אז התשובה היא בגדול: את כל התמונות. אבל אם רוצים לרדת לרזולוציה יותר עמוקה מזה, רוב האנשים מתמקדים בשני דברים:

  1. תמונות של אנשים – יש משהו במפגש האנושי כשהוא מודפס בגדול שנוגע מיד באדם. חיבוק, הצעת נישואין, צילום בחופה, צילום על רקע נוף מטיול, כל עוד יש שם אדם, בעיקר אם זה פנים – תהיה אווירה רגשית בתמונה שתשפיע על כל החלל.
  2. נוף – יש משהו קסום בהדפס קנבס של נוף. משהו בקנבס המודפס שמחייה את הנוף, ויכול לעורר תחושות מאוד חזקות ולהפוך את המרחב בו התמונה תלויה למקום ייחודי לגמרי.

היתרונות בלהדפיס על קנבס

מעבר לכל מה שדובר, איכות ההדפס הזמינה כיום על קנבס יוצאת מגדר הרגיל. לא עוד הדפסים מגורגרים ולא ברורים, לא עוד פשרה על איכות לטובת מוצר מיוחד, כיום אתם פשוט מקבלים הדפס ברמה עולמית על הרקע הקלאסי ביותר להדפסים.

הקנבס עמיד בצורה בלתי רגילה, מה שאומר שאתם מקבלים תמונה שתחזיק לשנים רבות, ותשמור על החיוניות שלה הן בצבעים והן בחומר עצמו, מה שחומרים רבים אחרים לא יצליחו לעשות. מגוון הגדלים הרב והיכולת הטכנולוגית כשאתם מדפיסים על קנבס מאפשר לכם לפצל הדפסות ולייצר פסיפסים של חופש יצירתי אינסופי במתנות שלכם.

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מתכננים לעצב כרטיס ביקור? מה הדגשים שכדאי לשים לב אליהם?
מחקרים רבים מראים כי לרושם ראשוני יש השפעה אדירה על טיב היחסים שאנו מפתחים עם בני אדם. זה נכון כאשר...
קרא עוד »
פבר 23, 2019
מחשבון מע"מ
מע"מ הינו ערך מוסף אותו משלם כל אדם עבור כל קנייה שהוא מבצע בתוך שטחה של מדינה המחייבת תשלום כזה. לבעלי...
קרא עוד »
ספט 17, 2020
בית חכם – כל היתרונות
חושבים להתקין מערכת בית חכם? לפני שאתם מחליטים לעשות את זה סופית, הכנו לכם רשימה של יתרונות שיעזרו לכם...
קרא עוד »
יול 15, 2021