ספירת מלאי לעסקים – כאן עובדים נכון

כאשר אתם מנהלים מלאי מקצועי ואיכותי לעסק שלכם אתם למעשה הופכים את העסק לאפקטיבי גם בימים בהם, בעבר, הוא היה מושבת. כיום החדשנות הגיעה גם אל כל התחום הקשור אל מערכות ניהול מלאי. אך היות ועל מערכות אלו יש דרישה להיות מותאמות באופן אינדיווידואלי למניעת תקלות עתידיות.

זה לא באמת חשוב אם מדובר בחנות מוצרי חשמל או במפעל לייצור מוצרי צריכה. ניהול מלאי מטרתו ייעוץ תהליכי ניהול העסק, וצמצום תקלות עתידיות. וכך שירות מקצועי של ספירת מלאי לעסקים יעניק אפקטיביות מקסימלית.

בדיקת מלאי לעסקים – אל תעשו את זה לבד

לשכור אנשי מקצוע גם עבור בדיקת מלאי לעסקים הוא אחד הצעדים הטובים ביותר שאתם יכולים לעשות עבור העסק שלכם.

תחשבו על כל הזמן הפנוי שיש לכם בתקופת ספירת המלאי, כדי פשוט להמשיך ולנהל את עסק ולא להשבית אותו. לשם כך קיים שירות מקצועי עבור ספירת מלאי. חברת ג'סקו היא חברה בעלת מחלקה שלמה הערוכה לצורך ספירת מלאי לעסקים במפעלים גדולים וקטנים, ובארגונים גדולים ומבצעת ספירת מלאי איכותית במינימום זמן.

חברת ג'סקו הוקמה בשנת 1932 ומאז עוסקת בפיקוח והשגחה על מטענים, מוצרים וסחורות לקביעת איכויות, כמויות והתאמה מושלמת לתקן, מפרט וחוזה. החברה היא נציגה של חברת ההשגחה והפיקוח הבינלאומית הגדולה בעולם SGS Group.

החברה מטפלת גם בספירת מלאי מקצועית עבור חברות ועסקים במוצרי מזון וגרעינים, מוצרים מוגמרים, חומרי גלם, מתכות, מוצרי צריכה, טקסטיל ופלסטיקה, פוספטים, מחצבים, דשנים, כימיקלים, נפט ואף מוצרים וסחורות במגוון סוגים.

החברה מעניקה שרות עבור עמילות מכס ליצוא ויבוא, בדיקת אניות ומתן הסמכות לתקני ISO 9000 ותקנים חברתיים למיניהם. ג'סקו מאמינה בשירות אישי ואדיב, ומקצועיות ללא דופי ומשרתת לקוחות רבים בארץ ובחו"ל. לחברה ארבעה מוקדים עיקריים בתל אביב, חיפה, אשדוד ואילת.

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

איך לבחור גרביים לנשים?

כל אישה אוהבת לגרוב סוג אחר של גרביים; בצבעים שונים, באורך שונה ובדוגמאות שהיא אוהבת כמו גרביים עם צורות ודמויות. על כן, כאשר בוחרים גרביים

קרא עוד »