ספירת מלאי לעסקים – כאן עובדים נכון

ספירת מלאי לעסקים

כאשר אתם מנהלים מלאי מקצועי ואיכותי לעסק שלכם אתם למעשה הופכים את העסק לאפקטיבי גם בימים בהם, בעבר, הוא היה מושבת. כיום החדשנות הגיעה גם אל כל התחום הקשור אל מערכות ניהול מלאי. אך היות ועל מערכות אלו יש דרישה להיות מותאמות באופן אינדיווידואלי למניעת תקלות עתידיות.

זה לא באמת חשוב אם מדובר בחנות מוצרי חשמל או במפעל לייצור מוצרי צריכה. ניהול מלאי מטרתו ייעוץ תהליכי ניהול העסק, וצמצום תקלות עתידיות. וכך שירות מקצועי של ספירת מלאי לעסקים יעניק אפקטיביות מקסימלית.

בדיקת מלאי לעסקים – אל תעשו את זה לבד

לשכור אנשי מקצוע גם עבור בדיקת מלאי לעסקים הוא אחד הצעדים הטובים ביותר שאתם יכולים לעשות עבור העסק שלכם.

תחשבו על כל הזמן הפנוי שיש לכם בתקופת ספירת המלאי, כדי פשוט להמשיך ולנהל את עסק ולא להשבית אותו. לשם כך קיים שירות מקצועי עבור ספירת מלאי. חברת ג'סקו היא חברה בעלת מחלקה שלמה הערוכה לצורך ספירת מלאי לעסקים במפעלים גדולים וקטנים, ובארגונים גדולים ומבצעת ספירת מלאי איכותית במינימום זמן.

חברת ג'סקו הוקמה בשנת 1932 ומאז עוסקת בפיקוח והשגחה על מטענים, מוצרים וסחורות לקביעת איכויות, כמויות והתאמה מושלמת לתקן, מפרט וחוזה. החברה היא נציגה של חברת ההשגחה והפיקוח הבינלאומית הגדולה בעולם SGS Group.

החברה מטפלת גם בספירת מלאי מקצועית עבור חברות ועסקים במוצרי מזון וגרעינים, מוצרים מוגמרים, חומרי גלם, מתכות, מוצרי צריכה, טקסטיל ופלסטיקה, פוספטים, מחצבים, דשנים, כימיקלים, נפט ואף מוצרים וסחורות במגוון סוגים.

החברה מעניקה שרות עבור עמילות מכס ליצוא ויבוא, בדיקת אניות ומתן הסמכות לתקני ISO 9000 ותקנים חברתיים למיניהם. ג'סקו מאמינה בשירות אישי ואדיב, ומקצועיות ללא דופי ומשרתת לקוחות רבים בארץ ובחו"ל. לחברה ארבעה מוקדים עיקריים בתל אביב, חיפה, אשדוד ואילת.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חלוקת רכוש בגירושין – מה צריך לדעת?
אם אין לכם הסכם ממון שחתמתם עליו טרם הנישואין, אתם עלולים למצוא את עצמכם בנקודת פתיחה פחות טובה כאשר...
קרא עוד »
יונ 12, 2021
מה עושים כאשר חשבון המים חריג?
אחד מתפקידיה של חברת אחזקת מבנים הוא לבדוק את חיובי המים המתקבלים אחת לחודשיים מתאגידי המים. רמת...
קרא עוד »
אוג 06, 2019
מהי מדפסת משולבת?
מדפסת משולבת נחשבת למדפסת המומלצת ביותר הן עבור שימוש ביתי והן עבור שימוש עסקי. מדובר על המדפסת...
קרא עוד »
מרץ 15, 2020