מה היתרונות והחסרונות של להשקיע בפולין?

הגבולות בין המדינות נעשו למשמעותיים פחות בעידן שלנו. גם אם אפשרויות הטיסה פחתו דרמטית בגלל נגיף הקורונה, עדיין ניתן למצוא דרכים להתקשרות ולקבלת מידע באופן ישיר מנקודות רחוקות מאוד על המפה. דבר שמשפיע מאוד על תחום הנדל"ן. כך שמשקיעים בנדל"ן מחפשים אפיקי השקעה כדאיים ביותר, והם מעוניינים לחצות גבולות של מדינות וימים כדי לאתר השקעה מניבה במיוחד. אחת המדינות המבוקשות בה פונים משקיעים ממדינות רבות ברחבי העולם על מנת לרכוש נכס הינה פולין, קראו האם כדאי להשקיע בפולין בהמשך.

מהם היתרונות של השקעות בפולין?

לכל השקעת נדל"ן יש יתרונות וחסרונות. גם לפולין כמדינת יעד להשקעה יש יתרונות וחסרונות. המעלה הראשונה הינה העובדה שמדובר על מדינה בעלת מיקום נחשב ומבוקש מאוד. מה שגורם לה להיות ארץ מבוקשת מכל הבחינות. כך שגם מבחינת מציאות שוכרים לדירות היא ארץ אידיאלית. במיוחד כשמדובר על דירות סטודיו או על דירות מחולקות לחדרים שיכולות להתאים לסטודנטים. כמו כן יש לציין כי בפולין יש תנאי מיסוי נוחים מאוד למשקיע הישראלי. וזאת מלבד לעובדה כי ערך המטבע המקומי הינו נמוך מהשקל. השתכנעתם? בדקו דירות למכירה בלובלין פולין.

מהם החסרונות של השקעות בפולין?

החסרונות נובעים מהעובדה שהמדינה רחוקה מאתנו. ותמיד קשה יותר לברר, לקבל מידע ולשלוט על הנכס מרחוק. במיוחד אם אפשרויות הטיסה למקום פוחתות. לכן יהיה נכון להיעזר בחברה מקצועית בענף ההשקעות. חברה כזו יכולה לספק מידע, לאתר נכסים שווים ולסייע לכל אורך הדרך. אבל כאן נכון לציין כי מדובר על הוצאה נוספת שעלולה להשפיע על כדאיות העסקה. אם כי זו הוצעה הכרחית, שכן בלי מידע מתאים לא נכון לצאת לדרך ולא כדאי להשקיע.

ההחלטה הנכונה שלכם

אז אם אתם מחפשים יעד להשקעה, פולין היא מדינה שבהחלט כדאי לשים אותה כאופציה רצינית!

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מה זה קישורים חיצוניים?

הרעיון של אתר אינטרנט הוא לגרום לאנשים להגיע לאתר שלך. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לספק להם תוכן שהם יכולים למצוא כרלוונטי להם. הדרך

קרא עוד »

מוצרי ספיגה

מוצרי ספיגה למבוגרים הם סוג של מוצר המשמש מבוגרים לספיגת השתן. מוצרים אלה יכולים להיות חד פעמיים או לשימוש חוזר והם זמינים בגדלים וצורות שונות.

קרא עוד »

פתיחת עוסק מורשה

עוסק הוא גוף שמוכר מוצרים לצרכנים. סוחר יכול להיות יצרן, קמעונאי או סיטונאי. פתיחת עוסק פטור אצל רואה חשבון הוא שלב חשוב ביותר בתהליך הפיכתו לעוסק

קרא עוד »