כל המידע על הגשת תביעה על רשלנות רפואית בצבא

במסגרת השירות הצבאי מקבלים החיילים את כל מה שהם זקוקים לו החל מאוכל, ציוד ועד טיפול רפואי. מבחינת הטיפול הרפואי חיילים זכאים לקבל אבחון רפואי וטיפול נדרש, כאשר הטיפול אמור להיות מקצועי, איכותי ועם יחסי אנוש.

 

מהי רשלנות מקצועית בצבא

חיילים בשירות צבאי פונים לקבל טיפול רפואי במקרים רבים. זה יכול להיות בשל פציעות שקורות תוך כדי השירות או מחלות המתעוררות בעקבות או תוך כדי השירות הצבאי. במסגרת השירות הם אמורים לקבל טיפול נאות אך קורה לא אחת בשל כל מיני סיבות שהפניה שלהם לא נענית או שנענית בצורה חלקית או בצורה מזלזלת מה שעלול להוביל לפגיעות ובעיות רפואיות שונות. אותה פניה אשר לא מטופלת או מטופלת לא נכון יכולה להיחשב רשלנות רפואית בעדה ניתן לתבוע.

 

מה ניתן לעשות במקרה של רשלנות מקצועית בצבא

במקרים בהם חייל פנה לקבל טיפול רפואי שלא טופלו כראוי ונוצר מצב בו הוא נפגע או שנגרם לו נזק הוא יכול לפנות לעורך דין המתמחה בתחום ולתבוע את הצבא בגין רשלנות רפואית. עורך דין לענייני צבא המתמחה בתחום יודע לכוון את החייל האם מצבו אכן משויך להגדרה של רשלנות מקצועית והאם נכון וכדאי לו לתבוע את הצבא, וכיצד נכון לפעול בנושא כדי למצות את הזכויות.

 

מה חשוב לדעת על הגשת תביעה בגין רשלנות רפואית בצבא

רשלנות רפואית בצבא יכולה לנבוע ממקרים שונים הלך ממקרים בהם לא ניתן טיפול ראוי, לא נשמר קשר רציף הקשור לטיפול בחייל, במקרים בהם לא התקיימו הפקודות הרלוונטיות לקבלת טיפול רפואי למשל היעדר אבחון של מחלה או אבחון מאוחר, ובשל מקרים אלו לחייל נגרמה פגיעה ונגרם לו נזק. חשוב לדעת שהתביעה שמוגשת היא נגד משרד הבטחון.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אתר הימורים עולמי
אתרי הימורים גלובליים חוללו מהפכה בתעשיית ההימורים, ומספקים לשחקנים ברחבי העולם חווית משחק מקוון...
קרא עוד »
יול 14, 2023
על ERP אונליין – מה זה, ומה היתרונות?
המילה החדשה ביותר בתחום הטכנולוגיה היא ERP אונליין . כל ארגון שאליו תפנו תוכלו לשמוע על  המערכת...
קרא עוד »
ספט 10, 2020
קניות בשמים מקוונות: למי זה מתאים ולמי לא
עולם הניחוחות הוא תחום של הנאה חושית וביטוי עצמי. לבשמים יש את היכולת הייחודית להעביר אותנו...
קרא עוד »
אוק 04, 2023