שמאי רכב ברעננה

גרים או עובדים ברעננה והרכב שלכם נפגע בתאונת דרכים? אם אתם רוצים לדעת כיצד תוכלו לפעול על מנת להתמודד עם נזקים שנגרמו למכונית בעת תאונה –  חשוב להמשיך ולקרוא מידע החשוב המגיע אליכם מהמומחים של 'קל-גד שמאים'!

תאונות בין רכבים פרטיים, רכבי חברה, רכבים מסחריים ושאר כלי תחבורה – מתרחשות לצערנו בכל יום, ובעיקר באזורים סואנים כמו כבישים מהירים המובילים אל רעננה ואל שאר ערי המרכז.

במקרים כאלה בהם הרכב נפגע עקב תאונה, יש לבחור חברת שמאים טובה ברעננה כמו קלגד שמאים, אשר  תוכל ללוות אתכם בכל התהליך, עד קבלת כספי הביטוח.

שמאי רכב ברעננה – בוחרים את הטוב ביותר!

מי שרוצה לקבל שירות טוב ולעבור את כל הקשור בבירוקרטיה ו'טופסולוגיה' מול חברת הביטוח – חשוב שידע כי בחירת שמאי טוב ברעננה או בכל מקום בו אתם גרים או עובדים, תשפיע מאד על דרך ההתמודדות שלכם עם הנושא.

חברות מקצועיות כמו 'קל-גד שמאים', תקנה לכם ליווי לאורך כל הדרך אשר כולל:

הגעה של שמאי אל המקום בו אירעה התאונה תוך 3 שעות מרגע הפנייה. השמאים של החברה יגיעו לכל מקום בארץ במהירות, ויבצעו בדיקה מהירה של הרכב.

חשוב לדעת כי שמאים טובים הם כאלה שיש להם תעודות מתאימות וכאלה אשר קיבלו את כלל ההכשרות המתאימות לביצוע בדיקת רכב לאחר תאונה. תעודת פחחות ומכונאות סוג 2 וסוג 3 , הן אלה המכשירות שמאים לעבודתם

במהלך בחירת השמאי שימו לב כי הוא יכול להפיק עבורכם דוח אודות הנזקים שנגרמו לרכב ועלות התיקונים, במהירות. בכך תוכלו לצלוח את הבירוקרטיה ולקבל פיצוי הולם מחברת הביטוח.

לסיכום, כדי לבחור שמאי רכב ברעננה, יש לשים לב כלל הדגשים שהזכרנו. בכך תוכלו לצלוח תהליך קבלת פיצויים לאחר תאונת דרכים.

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם