ארונות מקלחת זולים – מה חשוב להקפיד 

חדר המקלחת הוא כבר מזמן הרבה יותר מאשר חדר שבו מתקלחים. זהו חדר שבו יכולים לשכוח מכל מה שנמצא מעבר לאותו מקום ולקבל הרבה יותר רוגע וניקיון טקסי לגוף ולנפש כאחד. זו הסיבה שמביאה אנשים להשקיע לא מעט מחשבה שם, ולבחור נכון הכל, כולל את ארון המקלחת.
מוזמנים להקליק ולהתרשם ממגוון ארונות לאמבטיה!

למדוד את הגודל הפנוי

גם אם מוצר מגיע עם תג מחיר מוזל, עדיין הוא חייב להתאים אל המקום שבו רוצים להציב אותו, אחרת תהיה בעיה של חוסר התאמה ואי נוחיות גדולה. מדידה מוקדמת של החלל תוכל לקדם אל הרכישה של ארון מקלחת זול מבין הדגמים שנמצאים כעת בהנחה, ותוביל אל שביעות רצון גבוהה מאותה הרכישה. מה מודדים? את העומק, את הרוחב ואת הגובה. אפשר לצלם את החלל ולרשום את המידות על התמונה בעריכה בטלפון החכם.

 

להתאים לצרכי האחסון

לא כל ארון מקלחת מגיע באותו הגודל כמו ארון אחר, ומבחר הדגמים הללו מביא אל חלוקה שונה של חלל שיכול להיות יותר גדול או יותר קטן. האם עדיף יותר מדפים או יותר מגירות? האם עדיף ארון יותר גבוה, או יותר רחב? את כל השיקולים הללו יש לאמוד היטב כדי לרכוש ארון מקלחת זול שבו יש מספיק מקום עבור כל הפריטים החשובים ששמים שם החל ממגבות ועד למוצרי טואלטיקה.

 

מראה שמתאים לעיצוב 

מכיוון שיש לא מעט עיצובים וסגנונות של ארון עבור המקלחת, גם במחיר הזול, זה כדאי ומומלץ לבחון היטב את הסגנונות שנמצאים באותה קטגוריה כדי לרכוש את הדגם שמשתלב באופן הכי הרמוני עם מה שכבר קיים או כל מה שעומדים לשדרג אליו. דבר זה כולל את האריחים של חדר המקלחת על הקירות והרצפה, ואת יתר האביזרים לאמבטיה.

 

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

קריפטו – המדריך המלא

קריפטו, ביטקוין, אית'ריום, מטבע דיגיטלי – שמעתם על כך אבל אתם לא בדיוק מבינים האם זה אותו הדבר או מה החשיבות של כל אלה? קבלו

קרא עוד »