קורס צ'י קונג בתל אביב – 3 סדנאות מומלצות

אנשים רבים מחפשים אחר קורס צ'י קונג בתל אביב, היות והם מעוניינים להעמיק ולהגדיל את הידע שלהם בתחום. אם בעבר רוב האנשים לא ידעו כלל מהו תרגול צ'י קונג, למי הוא מתאים ומהם היתרונות שלו, הרי שהיום מדובר על נושא הרבה יותר מוכר והרבה יותר ידוע. בדיוק כפי שהיוגה הלכה והתפשטה במערב, כך בדיוק קורה היום עם תרגול הצ'י קונג.

> למדו עוד על סדנאות צ'י קונג בתל אביב בכתובת זו

מדובר על סדרה של תנועות מסוימות, אשר נועדו כדי לחזק ולשפר את הפעילות של האיברים הפנימיים, לאזן את זרימת האנרגיה בגוף וליצור תחושה של הרמוניה פנימית שתתבטא הן בפן הפיזי והן בפן המנטלי. מי שכבר מתרגל לאורך זמן, יכול להעמיק את הידע שלו באמצעות קורס צ'י קונג למתקדמים. בצורה כזו, ניתן להגדיל את הידע והכלים הדרושים לצורך תרגול מעמיק ומועיל יותר.

קורס צ'י קונג בתל אביב של אמיר פרלמן – הסדנאות המומלצות ביותר

אמיר פרלמן נחשב לאחת הדמויות המוכרות והידועות ביותר בעולם הצ'י קונג בארץ. הוא מעביר קורס צ'י קונג ברמה הגבוהה ביותר, דבר שמאפשר לכל המשתתפים ליהנות מכמות עצומה של ידע פרקטי ותאורטי כאחד. במהלך הקורס הסטודנטים צריכים לבחור סדנאות שונות להתמחות בהם, על מנת להתנסות בתחומים שונים ולהוסיף לעצמם כלים נוספים לתרגול האישי ולתרגול הקבוצתי שהם מעבירים, הקליקו למידע נוסף.

  • סדנת ששת הצלילים המרפאים – סדנה זו מתמקדת בהסרה של חסימות אנרגטיות באמצעות שימוש בצליל. מדובר על סדרת צ'י קונג הכוללת תנועות מסוימות בשילוב עם הפקת צליל המותאם לאיבר מסוים וליסוד מסוים. הסדנה תכלול עבודה עם קולות גוף ועם קערות טיבטיות.
  • סדנת רפואה סינית אנרגטית – סדנה זו נמשכת על פני 5 ימים והיא כוללת ידע תאורטי לצאת לימוד מעשי ולימוד טכניקות מדיטציה ייחודיות. במהלך הסדנה נלמד המבנה האנרגטי באדם, אבחון לפי שיטת היין והיאנג ולפי חמשת היסודות, העמקת הלימוד לגבי הנשימה וחמשת הרגולציות.
  • סדנת טיפול בשלד, מפרקים ויציבה – סדנה זו מתמקדת בטיפול בכאבי גב, באוסטאופורוזיס, בדלקות מפרקים ובבעיות שלד ועמוד שדרה שונות. הסדנה מספקת ידע עיוני בשילוב עם ידע מעשי, הכולל דרכי טיפול ופרוטוקולי טיפול שונים.

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם