כאבים כרוניים – מה זה אומר

כאבים כרוניים

כאב כרוני הוא כאב ממושך וכזה שלא נמצא לו פתרון ראוי, בדרך כלל. בעולם מערבי שבו הרפואה הקונבנציונלית רווחת על האוכלוסייה: רבים נוטלים תרופות מרשם שנועדו להקל על כאב כרוני. בין היתר יש את מי שמקבל קנביס רפואי לטיפול בכאב ומחפש שיטות שונות שיעזרו להקל על הסבל כמו עיסויים או טיפולים אורתופדיים וכולי. 

עם זאת לא תמיד אפשר להפטר מבעיה של כאבים כרוניים ולעיתים נטילת תרופות או סמים משככי כאבים לאו דווקא עוזרים – אלא מכניסים את האדם שסובל למעגל קסמים של התמכרות שקשה לצאת ממנה. לשם כך רבים מחפשים פתרונות טובים לטיפול בכאב כרוני.

כיצד מטפלים בכאבים כרוניים?

אחד הטיפולים הנפוצים לטיול בכאבים ממושכים הוא טיפול שנעשה בשיטת אוסטאופתיה. מדובר בשיטה שמטרתה לאבחן ולגלות את מקור הכאב ולבצע התאמה של הטיפול הנכון והטוב ביותר למטופל. 

טיפול כזה נועד לעבוד על הגוף והנפש כך שניתן יהיה להתמודד עם הכאב כמו גם להבין אילו מערכות בגוף הן החלשות יותר ומושכות את הכאב – מה שיוביל לחיזוק המערכת על ידי טיפול אוסטאופתיה. 

מטפל טוב שמכיר את השיטה יוכל לאתר את שורש הבעיה ולעזור לטפל בסימפטומים ולהפחית טריגרים שמעוררים כאב. בין היתר השיטה תעזור להתמודד עם כאב בצורה טובה ביותר ולאפשר פתרון אמיתי וארוך טווח לבעיה. 

למי טיפול כזה מתאים?

טיפול אוסטאופת מתאים לכל מי שסובל מכאבים כרוניים החל ממי שסובל מכאבי שרירים עד לכאבי ראש, מיגרנות ואפילו לבעיות בזמן הריון ולידה. באמצעות מומחים אפשר לדעת יותר על מקור הכאב ולהבין כיצד להתמודד עמו גם מבחינה פיזית וגם מבחינה פסיכולוגית. אז זה הזמן לא לוותר ולהילחם בכאב על ידי קבלת טיפול מתאים מהמומחים. 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מספרה לחיות מחמד – איזה סוגי שירותים היא מספקת ללקוחות?
מספרה לחיות מחמד היא עסק המעניק שירותים למגוון חיות בית. השירותים עשויים לכלול טיפוח, רחצה וטיפולים...
קרא עוד »
ספט 28, 2022
מבחן SAT – זה לא רק לאמריקאים?
על מנת להצליח להתקבל בשערי אוניברסיטאות בארצות הברית צריכים הנבחנים לעבור מבחנים. מדובר על מבחנים...
קרא עוד »
דצמ 24, 2019
תכנון תיק פיננסי – מה זה ומי זקוק לו?
הרעיון של תכנון פיננסי הוא מאוד פשוט. אנחנו צריכים להיות מוכנים לכל דבר שעלול להתרחש, אנחנו צריכים...
קרא עוד »
פבר 10, 2020