סט מצעים למיטת תינוק – כמה סמוך ללידה יש לרכוש?

אם יש משהו שקשור מאוד לתרבות יותר מאשר להתאמה לתינוק, הרי שזה יהיה התזמון שבו נרצה לקנות את בגדי התינוק ואת המצעים המתאימים לו בסמוך לזמן הלידה. במאמר זה ננסה להבין מהם המצעים הטובים ביותר לתינוקות.

 

סט מצעים למיטת תינוק – כמה סמוך ללידה יש לרכוש?

לתינוקות קשה יותר לווסת את הטמפרטורה שלהם בלילה, לכן, חשוב שתשאלו את עצמכם: "אילו מצעים אנחנו צריכים עבור התינוק שלנו?"

התשובה, בדרך כלל, היא כי בעריסה לא צריך להיות שום דבר אחר מלבד סדין מצויד מעל מזרן העריסה מטעמי בטיחות. זה נכון, אבל ניתן לשלב במיטת התינוק שלכם פריטים שונים ומעיניים יותר וכאלו שיגרמו לו לנוחות גדולה יותר.

 

וודאו שהמצעים נוחים

עורו של ילד רגיש במיוחד, אז חשבו על הבד שאתם מביאים לו. כותנה נושמת, למשל, היא מעולה. כמו כן, בדקו את תכולת הסיבים של כל מצעי התינוק כדי לוודא שאין שום דבר שהילד הקטן שלכם אלרגי אליו, כמו צמר או סיבים סינטטיים.

 

גודל הסדינים

אם הסדינים קטנים מדי, הם יחליקו מהפינות ואם הם גדולים מדי, הם מתקבצים אל תוך המיטה. חסכו מעצמכם את כאב הראש בצורך להמשיך ולתקן את הסדינים ורכשו סט מצעים למיטת תינוק שמתאים לכם וכמובן לעור של הילד שלכם. בחירה כזו, יכולה לתת לכם שקט ללילות רגועים ושלווים.

 

ניקיון הסדינים והמצעים

נסו למצוא את סוג הבד והכותנה המתאימים ביותר לעור התינוק כך שהשינה שלו תהיה טובה ועמוקה יותר. כמו כן, בוודאי תנקו את הסדינים והמצעים של התינוק שלכם מידי כמה ימים, כך שתרצו שהם יהיו קלים ונוחים מאוד לניקוי.

 

מחפשים מוצרי תינוקות? זיכרו סט מצעים למיטת תינוק.

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מהו חוק חדלות פרעון

חוק חדלות הפירעון הוא מערכת כללים המסדירה את תהליך פירוק מיזם או מוסד פיננסי. ברוב המדינות, החוק נכתב על ידי הממשלה ונחקק על ידי בית

קרא עוד »