מחיקת חיווי אדום

לא מעט אנשים לא מבינים מדוע הבנקים מסרבים לתת להם משכנתא או לאשר להם הלוואות שונות, אך למעשה מדובר לרוב על BDI שלילי. לא רבים מודעים לכך, אך חברת BDI הינה חברה שמשמת למעשה בתור ה"אח הגדול", אשר אוספת את כל נתוני המידע אודות תושבי הארץ, כולל הוצאה לפועל, כונס נכסים, בנק ישראל וכדומה. החברה מדרגת כל אדם בהתאם למידע שנמצא אודותיו, ומעבירה את הדירוג לנותני האשראי השונים. לפי הנתונים האלו, הבנקים מחליטים האם לאשר הלוואה או משכנתא לאדם מסוים. BDI שלילי, מעיד על חיווי אדום, המהווה למעשה רישום שלילי המופיע בדוח של החברה. לעיתים מדובר על מידע חדש ורלוונטי ולעיתים מדובר על מידע ישן שכבר אינו מעודכן. למשל, אדם שעבר פשיטת רגל, יזכה לקבל BDI שלילי, גם אם מדובר על מקרה שקרה לפני עשור. לכן חשוב לדעת כי ניתן היום ליהנות משירות של מחיקת BDI שלילי ומחיקת חיווי אדום, דבר שיכול לספק תנאי אשראי נוחים יותר.

מה חשוב לדעת אודות מחיקת חיווי אדום?

כאמור, אדם שיש לו חיווי אדום נמצא לא פעם בבעיה לא פשוטה, היות והבנקים מסרבים לתת לו משכנתא או הלוואות, או לחילופין, מציעים ריביות גבוהות בצורה מגוחכת. כמו כן, לא מעט פעמים ניתן לשמוע על מקרים בהם אותו אדם לא זכאי לפתוח חשבון עם מסגרת אשראי, רק בגלל החיווי האדום שלו. אך החדשות הטובות הן, שניתן היום למחוק את הדירוג השלילי, באמצעות היעזרות בשירותיה של חברה מקצועית ואמינה שמתמחה בתחום. החברה בודקת כל מקרה לגופו, על מנת לבדוק האם ניתן לבצע מחיקת חיווי אדום, היות והדבר תלוי במידע שנאסף על כל אדם ואדם. יש צורך לבדוק באופן פרטני את הנתונים השונים, על מנת לקבוע האם חלה התיישנות.

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מה זה קישורים חיצוניים?

הרעיון של אתר אינטרנט הוא לגרום לאנשים להגיע לאתר שלך. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לספק להם תוכן שהם יכולים למצוא כרלוונטי להם. הדרך

קרא עוד »

מוצרי ספיגה

מוצרי ספיגה למבוגרים הם סוג של מוצר המשמש מבוגרים לספיגת השתן. מוצרים אלה יכולים להיות חד פעמיים או לשימוש חוזר והם זמינים בגדלים וצורות שונות.

קרא עוד »

פתיחת עוסק מורשה

עוסק הוא גוף שמוכר מוצרים לצרכנים. סוחר יכול להיות יצרן, קמעונאי או סיטונאי. פתיחת עוסק פטור אצל רואה חשבון הוא שלב חשוב ביותר בתהליך הפיכתו לעוסק

קרא עוד »