מלונה לכלב – למה אתם חייבים לקנות לכלב שלכם?

מלונה לכלב - למה אתם חייבים לקנות לכלב שלכם?

כל מי שלוקח על עצמו את המשימה של גידול חיית מחמד, יודע כי הוא מתחייב לדאוג לו לכל מה שהוא יזדקק לו. זה כולל כמובן מזון איכותי, אביזרים מתאימים, צעצועים מפתחים וציוד נלווה. אם מדובר בגידול של כלב ישנה חשיבות רבה למלונה עבורו.  .

למה למעשה חשוב כל כך לדאוג למלונה עבור הכלב?

  • חשוב לדעת כי הכלב היא למעשה חיית מאורה. הכלב מחפש לעצמו באופן טבעי, מאורה או מחסה על מנת לקבל תחושת ביטחון והגנה. אז אם הוא חי בטבע, הרי שהוא ידאג לעצמו בעצמו וימצא את המקומות שם הוא יחוש בטוח. אם זה מאחורי עצים ואם זה בין סלעים. כאשר הוא חי בבית, הרי שמחובתו לש המגדל לדאוג עבורו למלונה על מנת שהיה לו הפינה שם הוא יוכל לחוש מוגן.

הכלב ייהנה מהטריטוריה הפרטית שתארגנו עבורו ובעקבות כך הוא גם יהיה הרבה יותר רגוע.

  • הכלב מוצא את עצמו מבלה שעות ארוכות בחצר הבית. הוא משתולל שם, משחק שם, מסתובב שם. אך כאשר מזג האוויר לא כל כך נוח, כאשר חם מאוד או לחילופין כאשר קר מאוד או גשמים ניתכים ארצה, או אז הוא חייב למצוא לעצמו מחסה מוגן. אם תהיה לו מלונה בחצר הוא יוכל להיכנס אליו בכל פעם שהוא יחוש באי נוחות בעקבות מזג האוויר.
  • כל כלב נהנה כאשר יש לו מקום פרטי משלו. הכלב מעדיף לישון במקום המוגדר כמקום השמור לו. אם הכלב יידע כי המלונה היא שלו ושם הוא יכול לישון ולהירגע, הוא יהיה הרבה יותר רגוע ושליו וייהנה לבלות שם בעיתות בהם הוא זקוק למנוחה.

גידול איכותי ונוח

כל מי שמגדל כלב מעוניין ליהנות מגידול נוח וקל. הוא לא רוצה לעבוד קשה ולהתמודד עם כלב בעייתי שאינו מרוסן או משתולל בצורה בלתי מבוקרת. כולנו יודעים כי כאשר הכלב מקבל את כל מה שהוא צריך הרי שהוא יהיה רגוע יותר, הוא יהיה נינוח יותר, הוא יתנהל בצורה נעימה ויהיה כיף לטפל בו.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
יועצת קריירה – תבינו מה הדבר הנכון לעשות
לעתים קרובות אנשים נתקעים בחיים שלהם ואינכם בטוחים מהו השלב הבא שנכון עבורם. זה בוודאי יכול להיות מצב...
קרא עוד »
אוג 17, 2021
דלתות פנים – כיצד רוכשים דלתות פנים בצורה חכמה
כאשר אנחנו מחפשים פריטים שונים לבית או לעסק, פריטים שאמורים לשמש אותנו מצד אחד ומצד שני לעצב את המקום,...
קרא עוד »
אוק 02, 2020
ACANA לכלב באנימל שופ –איך קנים אוכל בצורה נכונה
אין ספק שאחד הדברים, המוצרים החשובים ביותר לשמירה על בריאות של הכלב שלנו, זה המזון שהוא אוכל. בדיוק...
קרא עוד »
פבר 17, 2020