כך תשמרו על האופניים החשמליות שלכם

אופניים חשמליות

ישנם דרכים מסוימות, דרכם יש לשמור על האופניים שלכם. אופניים הם דבר יקר, ומכיוון שכך, רצוי לשמור עליהם כמה שיותר, כדי לא להגיע למצב שתוך זמן קצר מרגע שקניתם אותם, תאבדו אותם או שהערך שלהם ירד.

כך תשמרו על האופניים החשמליות שלכם 

לצורך שמירה נכונה על האופניים שלכם, תצטרכו לפעול בכמה דרכים (כולם מופיעים גם בכתובת זו). הדבר הראשון הוא כמובן נעילת האופניים בסיום היום. מכיוון שאופניים עולים הרבה כסף, יש היום גנבים שצדים ודולקים אחר בעלי אופניים, וברגע נתון, יידעו לאסוף אותם איתם.

נעילת אופניים בלילה 

אופניים אלקטרוניים מגיעים בצורות ובגדלים רבים ושונים ותגי מחירים שונים. רוני, בעל חנות אופניים מספר לנו: "כדי להעניק למשתתפים בתחרויות תחושת טובה, בזמן ששאלו אופניים אלקטרוניים, התחברנו עם מנעולי ABUS וציידנו את כל האופניים האלקטרוניים עם בורדו גרניט XPlus, בכדי להבטיח שהמסגרת והגלגל ישמרו היטב. 

המלצנו לכל המשתתפים להביא מנעול שני, מכיוון שהגנבים נוטים לעבור ולגנוב אופניים שנראים כמטרה קלה יותר. 

ישנם עוד כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון, כשאתם בוחרים את מחסנית הנעילה שלכם, לכן ריכזנו מספר טיפים שיכולים לעזור לכם לשמור על בטיחות האופניים האלקטרוניים שלכם, כך שתוכלו ליהנות מהם עוד שנים רבות.

כדאי להסיר את הסוללה של האופניים או לא? 

זה תמיד רעיון טוב להסיר את הסוללה. באופן כללי, גניבת הסוללות, אינה דבר נדיר אך הם יקרים לרכישה. רוב סוללות האופניים האלקטרוניות מאובטחות על האופניים ודורשות מפתח להסרה אך זה לא אומר שהגנבים לא ניסו להתעסק איתם, ראו דוגמא בקישור

גם אם הם לא משיגים את הסוללה, הגנבים מנסים לגנוב, זה עלול להשאיר לך סוללה שבורה שהופכת את האופניים האלקטרוניים כמעט לחסרי תועלת. הסרת הסוללה עשויה לעזור לאופניים האלקטרוניים שלך, להיות פחות מטרה לגנבים.

נעילת אופניים 

בשלב זה, אתם בטח חושבים: "כמה מפתחות אני צריך לאופניים אלקטרוניים?". התשובה היא שאחד למנעול המסגרת ואחד לסוללה. מספר המפתחות לא תמיד כל כך משנה שכן אם גנב באמת ירצה לגנוב לכם את האופניים הוא כנראה יצליח רק שמנעולים, מעכבים אותו מלעשות כך.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה חשוב שיהיה לעסק שלכם אתר? ומתי כדאי לבנות אותו?
לא מעט בעלי עסקים ובעלי מקצוע, בוחרים בשנים האחרונות להסתפק בנוכחות ברשתות חברתיות ולא להקים אתר...
קרא עוד »
ינו 31, 2022
האם ניתן לעשות הנהלת חשבונות באינטרנט?
האם באמת ניתן לבצע הנהלת חשבונות באינטרנט? התשובה היא כן! כיום יותר ויותר עסקים עוברים לניהול חשבונות...
קרא עוד »
דצמ 31, 2020
תליית שלטים על בניינים
תליית שלטים הם חלק חשוב לכל מפרסם. הם עוזרים למשוך לקוחות ולקרב אותם לבניין. זוהי דרך פשוטה ויעילה...
קרא עוד »
יול 04, 2022