הסכם ממון על דירה

הסכם ממון הוא מסמך המפרט את תנאי ההלוואה או המשכנתא. הוא מכיל את כל המידע הדרוש על ההלוואה, כגון ריביות, תנאי החזר וקנסות על פירעון מוקדם. הסכם כזה הוא אחד המסמכים החשובים ביותר בחוזה שכירות דירה. אם את/ה חותם על חוזה ממון , וודא שיש לך עורך דין שיבדוק אותו לפני שאתה חותם עליו.

אבל מה זה בכלל המסמך הזה?

הסכם ממון הוא חוזה המחייב את המוכר על פי חוק להעביר את הבעלות על דירה לקונה וגם מתווה את אחריותו. חשוב שלשני הצדדים יהיה הסכם ממון תקף לפני חתימה על ניירת כלשהי. הסכם ממון הוא חוזה בין שני צדדים או יותר שנועד לשלוט בזכויות וחובות של הצדדים בסוג מסוים של עסקה עסקית.

למה חשוב לקחת עו"ד? 

עורך דין להסכם ממון יעזור לכם לנסח את ההסכם, לעיין בו, לנהל משא ומתן עם גורמים נוספים ולוודא שהתנאים הוגנים לכל המעורבים.

עורך דין הסכם ממון יעזור לך ליצור, לבדוק ולחתום על סוג זה של חוזה. אנשי המקצוע מסוגלים לספק ייעוץ משפטי והכוונה לגבי מה שצריך לכלול בחוזה מסוג זה כדי שיהיה מחייב מבחינה משפטית וניתן לאכיפה.

עורכי דין יספקו ייעוץ מקצועי. עורך הדין יהיה אחראי לנהל משא ומתן ולגשר בין צדדים, יהיו ביניהם מחלוקות.

עורך דין להסכמי ממון יכול לעזור לך עם צרכי הדיור שלך שכן יש לו ניסיון בעריכת הסכמים מסוג זה.

כיצד בוחרים איש מקצוע? 

עורך דין הסכם ממון צריך להיות בעל הבנה הן במשפט והן בפיננסים. בחרו עבור ניסוח המסמך, אנשי מקצוע אשר עובדים בדרך כלל עם בנקים, חברות השקעות, חברות ביטוח ומוסדות אחרים העוסקים בפיננסים. למידע נוסף בנושא הסכם ממון על דירה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מה זה קישורים חיצוניים?

הרעיון של אתר אינטרנט הוא לגרום לאנשים להגיע לאתר שלך. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לספק להם תוכן שהם יכולים למצוא כרלוונטי להם. הדרך

קרא עוד »

מוצרי ספיגה

מוצרי ספיגה למבוגרים הם סוג של מוצר המשמש מבוגרים לספיגת השתן. מוצרים אלה יכולים להיות חד פעמיים או לשימוש חוזר והם זמינים בגדלים וצורות שונות.

קרא עוד »

פתיחת עוסק מורשה

עוסק הוא גוף שמוכר מוצרים לצרכנים. סוחר יכול להיות יצרן, קמעונאי או סיטונאי. פתיחת עוסק פטור אצל רואה חשבון הוא שלב חשוב ביותר בתהליך הפיכתו לעוסק

קרא עוד »