גיוס עובדים בחינם – המקומות בהם מחפש עבודה העובד החדש שלך

גיוס עובדים בחינם

פעם, בשביל לחפש עבודה היינו צריכים לחכות ללוחות הדרושים שהתפרסמו בימי שלישי ושישי בעיתונות המקומית והארצית. לאחר מכן, הופיע האינטרנט ואיתו הופיעו אתרים אשר פרסמו לוחות דרושים בתשלום. עם הזמן, מצאנו גם דרכים אחרות כיצד לחפש עבודה, דרכים בהן משתמשות גם חברות רבות לצורך גיוס עובדים.

לפני שאנחנו נציג כאן כמה אופציות, צריך לומר, שכמו בעולם "הישן" גם היום נהוג להשתמש בשיטות כגון, חבר מביא חבר, המלצה של בן משפחה, מודעת דרושים שמתפרסמת על שמשת החלון של העסק וכדומה, אך מן הסתם, מרביתנו נחפש מקורות עבודה במקומות אחרים, יותר מסודרים, יותר מאורגנים, מקומות בהם אנחנו יכולים למצוא כמות גדולה יותר של אופציות.

האופציה העיקרית דרכה אנחנו יכולים לחפש עבודה בחינם כיום, היא דרך רשתות חברתיות ובראשן פייסבוק. כמות האפשרויות כאן היא כמעט בלתי מוגבלת. אנחנו יכולים לפרסם פוסט על כך שאנחנו מחפשים עבודה, אנחנו יכולים לפנות אל חברים וחברות ולבקש מהם שיבחנו מאיתנו אופציות, אנחנו יכולים לחפש עבודה דרך קבוצות שמיועדות לגיוס עובדים, וכן אנחנו יכולים לפנות לעסקים ספציפיים ולחפש עבודה או להציע את עצמנו.

שיטה זו גם עובדת שלא דרך פייסבוק אלא דרך חיפוש בגוגל. אנחנו יכולים לפנות אל עסקים שונים דרך אתרי האינטרנט שלהם, לשלוח מכתב או לבחון אם הם מגייסים עובדים.

כמובן שמלבד פייסבוק, אנחנו יכולים להשתמש ברשתות חברתיות אחרות, המובילות הן טוויטר ולינקדין, אך צריך לומר ההשפעה שלהן קטנה לאין שיעור מזו של פייסבוק.

אפשר להשתמש בעוד כלי אינטרנטי, למרות שהוא ישן יותר וזה שימוש בפורומים. אלה עדיין קיימים ואנחנו יכולים לפנות אליהןם ולפרסם את עצמנו שם.  כמו כן, אם אנחנו בעלי כישרון וידע בתחום מסוים, אזי שאנחנו יכולים להציע את השירות שלנו דרך אתרים שמיועדים לכך. אך צריך לומר, שבמקרה הנ"ל, מדובר יותר על עבודה שהיא עבור פרילנסרים ופחות עבור שכירים.

לפני סיום צריך לומר, מוטב שאנחנו נשתמש בכלים האינטרנטיים שעומדים לרשותנו לצורך חיפוש עבודה, מאחר וזה הכי פשוט והכל אפקטיבי.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
התמודדות עם פוסט טראומה – איך אני יכול לעזור לעצמי
החיים עם עם פוסט טראומה - PTSD יכולים להרגיש מכריעים. מאמר זה מציע כמה הצעות מעשיות להתמודדות עם...
קרא עוד »
ינו 22, 2023
איך להשיג היתר רעלים?
במדינת ישראל קיים חוק חומרים מסוכנים הקובע כי חל איסור לאדם לעסוק בחומרים מסוכנים אלא אם קבל לכך...
קרא עוד »
ינו 26, 2021
מהו שירות אפוסטיל?
כאשר מדברים על שירות אפוסטיל מדברים למעשה על אותם מסמכים ציבוריים שיכולים לכלול תעודות נישואין,...
קרא עוד »
אפר 26, 2021