אירוח קיבוצי בצפון

הצצה לאורח החיים הייחודי של הקיבוץ

הקיבוצים, שהם חוות או יישובים כפריים המנוהלים בשיתוף פעולה, מקורם באירופה וזכו לפופולריות בישראל לאחר הקמת המדינה בשנת 1948. כיום ישנם למעלה מ-200 קיבוצים הפזורים ברחבי ישראל, כאשר אחד מהקיבוצים הגדולים נמצא בצפון הארץ. מדינה. מתנדבי הקיבוץ יכולים לבחור להתארח באחד מהקיבוצים הללו לדיור לטווח קצר וליהנות מחוויות מדהימות רבות שאי אפשר יהיה להשיג במקומות אחרים.

לינה בקיבוץ

השוהים בקיבוץ יקבלו חדר ושתי ארוחות ביום, כאשר כל שאר הארוחות יחולקו בשיתוף. בדרך כלל נדרשים תושבי הקיבוץ לבצע לפחות שש שעות עבודה ביום, שמתחלקות בדרך כלל בין עבודת כפיים ומטלות קהילתיות. אירוח קיבוצי בצפון זו חוויה שאסור לפספס לכל מי שמחפש לחוות את החיים בישראל! המבקרים צריכים להכין את עצמם לעבודת כפיים רבה, אבל רמת ההתעמקות התרבותית שהם יכולים להרוויח מהחיים בין ישראלים היא שאין שני לה מכל שהות במלון או אכסניה.

האנשים

קיבוצניקים מסורים מאוד לקהילותיהם, ואורח חייהם הקהילתי בא לידי ביטוי בכל היבטי חיי היום-יום שלהם. לדוגמה, ארוחות נלקחות יחד בחדר אוכל משותף, לרוב עם שולחן שיכול להכיל עד 100 איש. ילדים אוכלים בשולחנות עם ילדים אחרים באותו גיל, ולא עם הורים או בני משפחה. חווית הארוחה היא חינוכית; ילדים עשויים להישאל על מה שלמדו משיעורי בית הספר מוקדם יותר באותו היום. כמו כן, לכל קיבוץ ספריית ספרים משלו, ממנה יכולים חברי הקהילה לשאול בכל עת.

הזדמנויות התנדבות בקיבוץ

הזדמנויות להתנדבות בקיבוץ הן חוויה מדהימה עבור אלה עם צורך בהרפתקה ולמידה מעשית. מתנדבי הקיבוץ יכולים לעזור בחקלאות, בישול או סתם מטלות כלליות. התנדבות בקיבוץ היא גם דרך מצוינת ללמוד על התרבות הישראלית ולהכיר חברים חדשים.

הקליקו למידע נוסף על אירוח גלילי איילת השחר קיבוץ בישראל.

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מה זה קישורים חיצוניים?

הרעיון של אתר אינטרנט הוא לגרום לאנשים להגיע לאתר שלך. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לספק להם תוכן שהם יכולים למצוא כרלוונטי להם. הדרך

קרא עוד »

מוצרי ספיגה

מוצרי ספיגה למבוגרים הם סוג של מוצר המשמש מבוגרים לספיגת השתן. מוצרים אלה יכולים להיות חד פעמיים או לשימוש חוזר והם זמינים בגדלים וצורות שונות.

קרא עוד »

פתיחת עוסק מורשה

עוסק הוא גוף שמוכר מוצרים לצרכנים. סוחר יכול להיות יצרן, קמעונאי או סיטונאי. פתיחת עוסק פטור אצל רואה חשבון הוא שלב חשוב ביותר בתהליך הפיכתו לעוסק

קרא עוד »