אירוח קיבוצי בצפון

הצצה לאורח החיים הייחודי של הקיבוץ

הקיבוצים, שהם חוות או יישובים כפריים המנוהלים בשיתוף פעולה, מקורם באירופה וזכו לפופולריות בישראל לאחר הקמת המדינה בשנת 1948. כיום ישנם למעלה מ-200 קיבוצים הפזורים ברחבי ישראל, כאשר אחד מהקיבוצים הגדולים נמצא בצפון הארץ. מדינה. מתנדבי הקיבוץ יכולים לבחור להתארח באחד מהקיבוצים הללו לדיור לטווח קצר וליהנות מחוויות מדהימות רבות שאי אפשר יהיה להשיג במקומות אחרים.

לינה בקיבוץ

השוהים בקיבוץ יקבלו חדר ושתי ארוחות ביום, כאשר כל שאר הארוחות יחולקו בשיתוף. בדרך כלל נדרשים תושבי הקיבוץ לבצע לפחות שש שעות עבודה ביום, שמתחלקות בדרך כלל בין עבודת כפיים ומטלות קהילתיות. אירוח קיבוצי בצפון זו חוויה שאסור לפספס לכל מי שמחפש לחוות את החיים בישראל! המבקרים צריכים להכין את עצמם לעבודת כפיים רבה, אבל רמת ההתעמקות התרבותית שהם יכולים להרוויח מהחיים בין ישראלים היא שאין שני לה מכל שהות במלון או אכסניה.

האנשים

קיבוצניקים מסורים מאוד לקהילותיהם, ואורח חייהם הקהילתי בא לידי ביטוי בכל היבטי חיי היום-יום שלהם. לדוגמה, ארוחות נלקחות יחד בחדר אוכל משותף, לרוב עם שולחן שיכול להכיל עד 100 איש. ילדים אוכלים בשולחנות עם ילדים אחרים באותו גיל, ולא עם הורים או בני משפחה. חווית הארוחה היא חינוכית; ילדים עשויים להישאל על מה שלמדו משיעורי בית הספר מוקדם יותר באותו היום. כמו כן, לכל קיבוץ ספריית ספרים משלו, ממנה יכולים חברי הקהילה לשאול בכל עת.

הזדמנויות התנדבות בקיבוץ

הזדמנויות להתנדבות בקיבוץ הן חוויה מדהימה עבור אלה עם צורך בהרפתקה ולמידה מעשית. מתנדבי הקיבוץ יכולים לעזור בחקלאות, בישול או סתם מטלות כלליות. התנדבות בקיבוץ היא גם דרך מצוינת ללמוד על התרבות הישראלית ולהכיר חברים חדשים.

הקליקו למידע נוסף על אירוח גלילי איילת השחר קיבוץ בישראל.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הפקעות מקרקעין – 5 דגשים חשובים
לא מעט אנשים כיום בוחרים לבצע עסקאות נדל"ן הקשורות למקרקעין ללא הבנה וידיעה של כלל החוקים והפרטים...
קרא עוד »
פבר 20, 2020
ייעוץ פרישה – למה אתם חייבים?
כל אחד מאתנו יגיע ביום מן הימים לגיל בו הוא מסיים את הקריירה. וגם אם הוא הצליח מאוד במקום העבודה שלו,...
קרא עוד »
יול 28, 2020
מעקה למיטה – מה צריך לבדוק כשרוכשים מעקה
הרבה מאוד אנשים אשר מתקשים בניידות או אנשים מבוגרים אשר עלולים להתמודד עם תחושת בלבול וחוסר התמצאות...
קרא עוד »
דצמ 13, 2020