אירוח קיבוצי בצפון

הצצה לאורח החיים הייחודי של הקיבוץ

הקיבוצים, שהם חוות או יישובים כפריים המנוהלים בשיתוף פעולה, מקורם באירופה וזכו לפופולריות בישראל לאחר הקמת המדינה בשנת 1948. כיום ישנם למעלה מ-200 קיבוצים הפזורים ברחבי ישראל, כאשר אחד מהקיבוצים הגדולים נמצא בצפון הארץ. מדינה. מתנדבי הקיבוץ יכולים לבחור להתארח באחד מהקיבוצים הללו לדיור לטווח קצר וליהנות מחוויות מדהימות רבות שאי אפשר יהיה להשיג במקומות אחרים.

לינה בקיבוץ

השוהים בקיבוץ יקבלו חדר ושתי ארוחות ביום, כאשר כל שאר הארוחות יחולקו בשיתוף. בדרך כלל נדרשים תושבי הקיבוץ לבצע לפחות שש שעות עבודה ביום, שמתחלקות בדרך כלל בין עבודת כפיים ומטלות קהילתיות. אירוח קיבוצי בצפון זו חוויה שאסור לפספס לכל מי שמחפש לחוות את החיים בישראל! המבקרים צריכים להכין את עצמם לעבודת כפיים רבה, אבל רמת ההתעמקות התרבותית שהם יכולים להרוויח מהחיים בין ישראלים היא שאין שני לה מכל שהות במלון או אכסניה.

האנשים

קיבוצניקים מסורים מאוד לקהילותיהם, ואורח חייהם הקהילתי בא לידי ביטוי בכל היבטי חיי היום-יום שלהם. לדוגמה, ארוחות נלקחות יחד בחדר אוכל משותף, לרוב עם שולחן שיכול להכיל עד 100 איש. ילדים אוכלים בשולחנות עם ילדים אחרים באותו גיל, ולא עם הורים או בני משפחה. חווית הארוחה היא חינוכית; ילדים עשויים להישאל על מה שלמדו משיעורי בית הספר מוקדם יותר באותו היום. כמו כן, לכל קיבוץ ספריית ספרים משלו, ממנה יכולים חברי הקהילה לשאול בכל עת.

הזדמנויות התנדבות בקיבוץ

הזדמנויות להתנדבות בקיבוץ הן חוויה מדהימה עבור אלה עם צורך בהרפתקה ולמידה מעשית. מתנדבי הקיבוץ יכולים לעזור בחקלאות, בישול או סתם מטלות כלליות. התנדבות בקיבוץ היא גם דרך מצוינת ללמוד על התרבות הישראלית ולהכיר חברים חדשים.

הקליקו למידע נוסף על אירוח גלילי איילת השחר קיבוץ בישראל.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
השקעות בשוק ההון – כיצד זה עובד
המרדף היומיומי של כולנו אחר הכנסה מספיקה, צבירת הון אישי ואפשרות לכלכה מכבדת ומספקת הוא מתיש...
קרא עוד »
מרץ 28, 2019
הישרדות כלכלית בצל הקורונה
נגיף הקורונה נכנס לחיינו לפני כמעט חמישה חודשים, ונראה כאילו עברו כמה שנים מאז. למרות כל התחזיות, נראה...
קרא עוד »
יול 28, 2020
מוהלים מומלצים – מתי כדאי להתחיל להתעניין?
מצפים לבן? שיהיה בשעה טובה! כאן נסביר מתי ולמה צריך להתחיל לחפש מוהלים מומלצים! קצת על הברית ברית...
קרא עוד »
ינו 28, 2020