כמה עולה לנקות משרד? תמחור עלויות

נכון להקדים ולציין כי שירותי ניקיון משרד על ידי חברת ניקיון מקצועית נחשב כיום בגדר חובה. כל משרד או בניין משרדים נדרש לבצע תחזוקה שוטפת, הכוללת בין היתר ניקיון ושמירה על סדר וארגון. 

יתרון מרכזי שלא יסולא בפז הוא החסכון העצום בעלויות. בעת שימוש בשירותי קשת אחזקות חברת ניקיון למשרד במרכז למשל, אין  העסקה ישירה של צוות מנקים, מנהלי עבודה, רכישת חומרי ניקיון וציוד נלווה ועוד. כל מי שמעסיק שכירים מודע לעליות הגבוהות הנלוות.   

כעת נשאלת השאלה כמה עולה לנקות משרד ואיך מחשבים עלויות של ניקיון משרד כאשר משתמשים בשירותים של חברת ניקיון חיצונית? 

כיצד מחשבים עלויות ניקיון משרד?

המחיר אותו תשלמו לחברת הניקיון בעבור שירותיה משתנה בהתאם למספר פרמטרים, ביניהם ניתן להזכיר את הבאים: גודל המשרד, מספר הפעמים בשבוע בהם תזדקקו לשירותי ניקיון, מספר שעות בכל יום, כמות ציוד נדרשת, מה כולל השירות – האם יש צורך בניקוי חלונות לדוגמא? ועוד מגוון רב של משתנים הנלקחים בחשבון בדרך כלל בזמן פגישת הייעוץ וההיכרות הראשונית. 

כל אותם פרמטרים נלקחים בחשבון ועל בסיס זה חברת הניקיון מכינה עבורכם הצעת מחיר לשירות ניקיון המשרד. ישנן דרכים שונות לחישוב העלויות ובמאמר זה נזכיר וניתן דוגמאות שונות לכך.

בדקו עלויות בלינק https://www.keshet-h.co.il/central-office-cleaning

מחיר חברת ניקיון על פי חודש

אפשרות לקבע מחיר חודשי, כלומר עלות קבועה עבור סט פעולות שיבוצעו במשרד שלכם כמו למשל ניקיון שירותים, מטבחון, סדר וארגון וכו'. הצעה מסוג זה בנויה ממחיר חודשי קבוע עבור X שירותים. 

מחיר חברת ניקיון לפי מ“ר

אפשרות נוספת היא חישוב המתבסס על גודל במ״ר הכולל סט מורחב יותר של פעולות תחזוקה וניקיון. 

עלות ניקיון משרד בחצי משרה או במשרה מלאה

עלות ניקיון משרד בחצי משרה למשל תעלה פחות בהשוואה למשרה מלאה, כמובן שאת סט פעולות הניקיון קובעים במסגרת הצעת המחיר על מנת שלא תהיינה מחלוקות לאחר תחילת העבודה. 

 

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

יועץ מיגון

יועץ מיגון

אנו חיים בעידן של חששות ביטחוניים מוגברים, וכמעט לא עובר יום ללא דיווחים על טרור, התקפות סייבר, פשע ואלימות ברחובותינו. האיומים העומדים בפנינו משתנים ללא

קרא עוד »