איך מקבלים פיצויים לאחר תאונת דרכים?

אחת הסיטואציות הקשות והפחות נעימות, שאנחנו יכולים לעבור במהלך חיינו, היא תאונת דרכים. בין אם מדובר בתאונה קלה ובין אם מדובר בתאונה קשה, הרי שזה יכול להשפיע על חיינו בצורות שונות, מבחינה פיזית, נפשית, בריאותית, הן באופן קבוע והן באופן זמני.

כל מי שעובר תאונת דרכים, יכול לקבל פיצוי כספי בגין התאונה, בין אם הוא נפגע בתאונה כנהג, נוסע או הולך רגל. הוא יכול לקבל פיצוי מחברת הביטוח בה הוא מבוטח או חברת הביטוח של הנהג אשר פגע בו. לשם כך עליו לבצע את התהליכים הנדרשים לשם כך.

לפני שנסביר במה זה כרוך, חשוב להדגיש, בשביל לקבל פיצוי עקב תאונת דרכים, יש לעבוד באופן צמוד עם עורך דין תאונות דרכים שיכול לספק את כל המידע הרלוונטי וכמובן את כל העזרה הנדרשת. אפשר לנסות ולהתמודד עם הסיטואציה לבד, אך זה לא עלול שלא להספיק, בוודאי אם צריך להתמודד עם חברת ביטוח שאיננה ממהרת בנושא.

 

כיצד מקבלים פיצויים בפועל?

על מנת לקבל את הפיצויים שמגיעים לנו, אנחנו צריכים להציג הוכחות לכך שנפגענו בתאונת דרכים. החל ממסמך משטרתי שמוכיח את העובדה שהיתה תאונה ונפגענו בה, וכן מסמכים רפואיים שילמדו על סוג הפגיעה.

כמו כן, חשוב מאוד שאנחנו נציג מסמכים שמלמדים על מידת הנזק שנגרם לנו, בין אם זו נכות זמנית, נכות קבועה, אובדן כושר עבודה או כל דבר אחר. סביר להניח שחברת הביטוח תנסה להפחית בעוצמת התאונה ואף להוכיח שאנחנו אשמים בכך שהיא התרחשה, ולכן לא מגיע לנו שום פיצוי, אך בעזרת עורך דין מנוסה ומקצועי, אנחנו נוכל לקבל את כל הכלים והמידע, ולעמוד מול טענות החברה.

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מה זה קישורים חיצוניים?

הרעיון של אתר אינטרנט הוא לגרום לאנשים להגיע לאתר שלך. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לספק להם תוכן שהם יכולים למצוא כרלוונטי להם. הדרך

קרא עוד »

מוצרי ספיגה

מוצרי ספיגה למבוגרים הם סוג של מוצר המשמש מבוגרים לספיגת השתן. מוצרים אלה יכולים להיות חד פעמיים או לשימוש חוזר והם זמינים בגדלים וצורות שונות.

קרא עוד »

פתיחת עוסק מורשה

עוסק הוא גוף שמוכר מוצרים לצרכנים. סוחר יכול להיות יצרן, קמעונאי או סיטונאי. פתיחת עוסק פטור אצל רואה חשבון הוא שלב חשוב ביותר בתהליך הפיכתו לעוסק

קרא עוד »