דיו למדפסת ברדר – מדוע חשוב לקנות דיו מקורי של המדפסת

דיו למדפסת ברדר

כשאנחנו רוכשים מדפסת, למשל, מסוג ברדר, אז בשביל להשתמש בה אנחנו צריכים גם לקנות קפסולות של דיו עבורה. הרי, בלי אותן קפסולות לא נוכל להדפיס שום דבר והמדפסת לא תשרת אותנו. 

אם נבחן את הקפסולות השונות שקיימות בשוק, נוכל לראות שיש קפסולות דיו למדפסת ברדר, HP או סמסונג וכן של חברות נוספות, בין אם מדובר בחברות שמייצרות ומשווקות מדפסות ובין אם מדובר בחברות שמציעות דיו גנרי, כלומר, דיו דומה למקור אך הוא איננו מקורי. הדבר דומה, אם נרצה, לתרופות גנריות אשר דומות באופיין לתרופות המקוריות, אך אין אינן כאלה. 

עולה שאלה, האם כשאנחנו רוכשים מדפסת ברדר, אנחנו צריכים גם לרכוש דיו למדפסת של החברה, או שמא אנחנו יכולים לבחור דיו של חברות אחרות. צריך לומר, המחיר של דיו מקורי, עלול להיות יותר יקר מאשר דיו של חברה גנרית, ויחד עם זאת, ישתלם לנו להשקיע את הסכום המדובר ולא למהר ולרכוש דיו גנרי. 

מדוע נכון לקנות דיו מקורי

ראשית, דיו מקורי של אתר טונרים למשל בוודאות יעבוד. הרי הוא נועד למדפסת מהסוג שלנו, ולכן אין סיבה שהוא לא יעבוד וברמה הגבוהה ביותר. לכן, ישתלם לנו לרכוש דיו מסוג זה ולא דיו גנרי, אשר יעלה פחות, אך ייתכן מאוד שלא יאפשר לנו לבצע הדפסות ברמה ובכמות הנדרשת עבורנו. 

שנית, ייתכן מאוד שהדיו הגנרי כלל לא יתאים למדפסת שלנו. ההסבר לכך פשוט, כל מדפסת בנויה אחרת, ואנחנו צריכים שהקפסולה תיכנס במקום שמיועד לכך. אם אנחנו רוכשים דיו של חברת ברדר, סביר להניח שהוא ייכנס באופן מותאם למדפסת. חברה אחרת, אשר מייצרת דיו גנרי, לא יכולה להבטיח לנו את זה. לכן, משתלם לקנות מוצר מקורי של החברה. 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מזמינים משקפי שמש מאלי אקספרס? תחשבו שנית – הכל על בחירת משקפי שמש
חנויות אינטרנטיות כמו אלי אקספרס הן כאלה שמעניקות מענה מעולה למי שרוצה לרכוש שלל פרטים כמו ביגוד, כלי...
קרא עוד »
אוק 02, 2018
תובנות חיוניות לגבי הסכמי ממון
ניווט בשטח של הסכמי ממון יכול להיות מרתיע. בין אם אתם מבטיחים הלוואה, נכנסים לשותפות עסקית או עוסקים...
קרא עוד »
מאי 12, 2024
טיפים להשקעות נדל"ן עם שוני גבריאלי
לא כל כך בטוחים איך יהיה כדאי לכם להשקיע את כספיכם בנדל"ן? חוסר הוודאות והעובדה כי יש כל כך הרבה...
קרא עוד »
יונ 07, 2021