חדשים בעולם הקאנביס: 5 מוצרים שאתם חייבים לרכוש

פעם, כשהיינו רוצים לעשן, כל מה שהיינו צריכים זה ריזלה וחומר עישון. היום, אנחנו יכולים ליהנות ממגוון רחב של מוצרי עישון שהופכים את החוויה להרבה יותר מעניינת והרבה יותר מתקדמת.

5 מוצרים שכל אחד שמעשן חייב להכיר

וופרייזר

מדובר על מוצר אשר ניתן לרכוש באתר המכיל את כל מוצרי העישון הקיימים בשוק. זהו מכשיר אידוי ייחודי שמאפשר ליהנות מהחומר בצורה הרבה יותר משמעותית והרבה יותר בריאה מאשר בסיגריות רגילות או סיגריות שאנחנו מכינים לעצמנו. מרבית האנשים בוחרים להשתמש כיום במתקן זה.

נייר גלגול

מי שבוחר בכל זאת לעשן סיגריה ולא לאדות, צריך להשתמש בנייר גלגול, בתוכו הוא אמור להניח את החומר ובצורה כזו הוא יכול לעשן אותו. אפשר להשתמש בו גם לצורך עישון קנאביס וגם לצורך עישון טבק רגיל.

פילטרים

בשביל לעשן את הסיגריה כמו שצריך, יש להשתמש בפילטרים, בין אם מדובר בפילטר נייר, פחם וכן אפשר למצוא גם פילטר פלסטיק שאפשר לכסות איתו את קצה הסיגריה שמניחים בפה, כך, לא נרטיב את נייר הגלגול שלנו.

גריינדר

אחת הפעולות שמעשנים נדרשים לבצע, זה לגרוס את הצמח היטב, בשביל שיהיה ניתן להניח את החומר בצורה נוחה בתוך הנייר או בתוך הוופרייזר. ניתן לעשות את זה באמצעות מספריים קטנות או באמצעות גריינדר, מכשיר שגורס את הצמח בצורה טובה ונוחה.

מתקן אחסון

כל אחד רוצה לשמור את החומר שלו בצורה נוחה, בטוחה, שלא יקרה לו כלום. ובכן, בשביל זה צריך מתקן אחסון נוח, פשוט, זמין, כזה שאפשר לקחת אותו לכל מקום ומקום.

איפה ניתן לקנות את כל זה?

כאמור, אנחנו יכולים למצוא אתרים וחנויות שמציעים את כל המוצרים שתיארנו כאן, כדוגמת החנות הפופולארית גוד-סטאף. מן הסתם, אפשר למצוא דגמים ועיצובים שונים. כל אחד יבחר את מה שנכון לו, בין אם זה על פי הדרך שהוא אוהב לעשן, הדרך הנוחה עבורו ובין אם זה על פי מה שהוא אוהב. כמו כן, כל אחד יכול לבחור מה נכון עבורו מבחינת זמינות, נגישות ואפשרות להשתמש בכך בצורה פשוטה ונוחה.

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם