קולולוש! אם כבר חוגגים חינה בסטייל אז רק עם צילום חינה מקצועי

טקס החינה הוא אירוע שאותו מבצעים בדרך כלל אנשים אשר מגיעים מעדות המזרח, כאשר במדינות שמהן הם באים זה טקס חשוב טרם החתונה עצמה. הטקס עצמו כולל את החתן והכלה ותלבושות מיוחדות שהם לובשים באופן מסורתי, עם שירים וריקודים אשר מאפיינים את המעמד הזה במשך של דורות רבים.

הטקס כולל בני משפחה וחברים קרובים, וכל מיני מאכלים מיוחדים לכאלה אירועים כולל ברכות לשני אלה ואקט סמלי שמעיד על החיבור הנוכחי והזה העתידי. אירועי חינה הם כאלה שנערכים גם לאחר ההגעה אל הארץ, עם מעבר אל אולמות אירועים ואל תיעוד שנעשה על ידי צלמים.

> בדקו כאן מגנטים לאירועי חינה

מתעדים את הרגע החשוב הזה

הטקס של החינה הוא טקס מאוד חשוב בעדות המזרח, ועדיין ישנה כמות הגונה של חתנים וכלות אשר טרם החתונה עצמה ניגשים על מנת לתכנן עבורם את האירוע החשוב והקטן הזה. הוא לא נועד להיות המוני, ובו לרוב לא צריכה להיות השקעה כספית גדולה כמו באירוע של החתונה, אבל תמיד טורחים בעלי השמחה להזמין לאירוע החינה צלם אירועים אשר יכול לתעד בעדשה של המצלמה את כל הרגעים הטקסיים המרגשים אשר נראים בצורה דומה אצל הסבתא, ההורים וגם אצל הנכדים. הטקס הוא מאוד מסורתי, וכדי לשמור על הגחלת של המסורת בוערת, יוצרים אירועים מודרניים שמגיעים עם צילומים מיוחדים שפעם לא היו כל כך נפוצים וכעת הם דרך מעולה לתעד את הרגעים החשובים של החיים.

ניסיון בצילום אירועי חינה

טרם ההחלטה לגבי צלם אירועים כזה או אחר, כדאי להתעמק ולהעדיף בחירה של צלמי אירועים אשר מכירים את טקס החינה כפי שהוא נערך בעדות השונות, וזאת על מנת שהצלם ידע מתי בדיוק הוא צריך להתכונן לקראת כל שלב ושלב של האירוע ולתעד את הרגעים המרגשים הללו ולא לפספס אותם.

אם זה הרגע שבו החתן והכלה נכנסים אל מקום האירוע, הרגע בו הם מקבלים את הברכות מהקהל, הרגע של ריקוד מסורתי או הרגע שבו הם מורחים את החינה כמקובל בטקס שעל שמה הוא נקרא.

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

גיטרות בס

גיטרות בס

גיטרה בס היא גיטרה חשמלית, בעלת מבנה דומה לזה של גיטרה חשמלית רגילה. יחד עם זאת, יש לה 4 מיתרים בלבד, אשר כולם מנגנים צלילים

קרא עוד »