יועץ מיגון

אנו חיים בעידן של חששות ביטחוניים מוגברים, וכמעט לא עובר יום ללא דיווחים על טרור, התקפות סייבר, פשע ואלימות ברחובותינו. האיומים העומדים בפנינו משתנים ללא הרף, גם כאשר אנו בונים בניינים ומציבים פרויקטים שונים – הבטיחות והמיגון צריכים להיות בראש סדר העדיפויות.

למה צריך יועץ מיגון?

באתרי בנייה רבים, ישנם עשרות ולפעמים מאות אנשי עבודה אשר מסתובבים בין הפרויקטים ובין המבנים השונים. כדי לאבטח עניין זה בצורה ראויה, על הקבלן להציב יועץ מיגון לאתר הבנייה.

יועץ מיגון מכיר את כל נושא הבטיחות בעבודה ומבין את הצורה בניהול המיגון עבור העובדים באתר. בכל אתר עבודה, חייב להיות יועץ מיגון מטעם משרד הבינוי והשיכון אשר מפקח על נהלי העבודה הקפדניים.

ניהול ביטחון בעבודה

נקודת המוצא בכל תוכנית לניהול סיכונים, היא הערכת האיומים והפגיעות הביטחוניות ויצירת אסטרטגיה ריאלית וחסכונית להפחתת הסיכון הכללי, והבאתה לרמה מקובלת הניתנת לניהול. 

בזיהוי האיומים, יועצי בטיחות ומיגון מבצעים הערכת הקשר מפורטת של הפרויקט השוקלת כל דבר, החל מפשע זעיר ואף עד לטרור. לאחר מכן, הם קובעים סובלנות לסיכון ומפתחים יעדי הגנה על העובדים.

עובדה בגובה – סיכונים

הסיכונים בעבודה במגדל רב קומות, הוא שהפרופיל הגבוה שלו הופך אותו למטרה פוטנציאלית לנפילות ובעיות ביטחוניות אחרות. בעבודה בגובה הסיכונים הם גדולים הרבה יותר ובלי משים לב, עובדים יכולים להגיע למצבי סיכון תוך כדי עבודתם.

כיוון שחייבים למנוע מקרים של בעיות מיגון בזמן העבודה, נהיה חייבים להתאים את אופי העבודה למצב הבטיחותי ביותר. כך יוכלו העובדים לעבוד בצורה בטוחה.

ישנם אתרים שבהם תוכלו למצוא את יועצי המיגון הטובים ביותר ולהתאים את אופן העבודה שלכם בהתאם לאנשי מקצוע אלה.

קראו על תפקידו של יועץ חשמל

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

דירות למכירה ביוון ליד הים

דירות למכירה ביוון ליד הים

לא מעט ישראלים מבינים כיום כי השקעות נדל"ן בחו"ל מהוות את הדבר האטרקטיבי ביותר. בעוד שדירות בישראל להשקעה עולות לא מעט וכן, המיסוי על דירות

קרא עוד »
איך לקבל פטור ממס שבח?

איך לקבל פטור ממס שבח?

במדינת ישראל כאשר מוכרים דירה יש לשלם מס שבח, אולם בהחלט לא בכל המקרים. כאן נכתוב על נושא זה: איך לקבל פטור ממס שבח? פטור

קרא עוד »