כמה טווח המחירים של שיפוץ דירה קטנה?

שיפוץ דירה קטנה

עלות שיפוץ של דירה קטנה תלוי בסוג העבודות המתבצעות ובהיקפן, אך ההערכה היא שהעלות תהיה סביב 100,000 ₪. הקליקו לבדיקה כמה עולה לשפץ דירה.

הסוגים של עבודות השיפוץ בדירה קטנה

דיירים חדשים הרוכשים דירה קטנה מעוניינים להתאים אותה לצרכים שלהם ולכן הם מבקשים לבצע שינויים מסוימים.

אם הסלון הוא קטן וצמודה אליו מרפסת, מבקשים דיירים רבים לחבר את שתי היחידות לחדר מגורים גדול. לצורך כך מוציאים את ההפרדה ביניהן, אם מדובר בקיר או בדלת זכוכית גדולה. לאחר מכן יש ליישר את הקירות כדי ליצור את ההמשכיות הנדרשת.

אם קיימים בדירה חדרים גדולים, יבקשו לקוחות רבים להפריד זאת לשני חדרים כך שלכל ילד יהיה חדר משלו. לכן בונים קיר מפריד ומציבים בו דלת למעבר נוח בין שני החדרים.

חשיבה נוספת היא ביטול ההפרדה בין המטבח לסלון, שבירת כל הקיר או רק חלקו העליון בהתאם למבנה ולמיקום בו יותקנו ארונות המטבח התחתונים והעליונים.

אישור קונסטרוקטור

כאשר מדובר על שבירה של קירות יש להזמין קונסטרוקטור הבודק את המבנה ועובר על התוכניות האדריכליות של כל קומת המגורים, קראו בנושא גם באתר. כל קיר נבחן לגופו של עניין, קיימים מקרים אשר בהם מדובר בקיר תומך ולכן אין כל אפשרות להרוס אותו לאור ההשלכות לדירה ולבניין כולו. במקרים אחרים הדבר אפשרי ואם כן הקונסטרוקטור מכין אישור רשמי על כך.

עבודות צנרת בדירה הקטנה

אם מדובר בדירה ישנה קיימת סבירות שמתחת למרצפות ובין הקירות עוברים צינורות מברזל. בשנים האחרונות כל עבודות הצנרת מתבצעות תוך שימוש בצנרת פלסטיק pvc בטיב מעולה.

השימוש בצנרות הברזל פסק לאור העובדה שחלקו מתפורר עקב היווצרות של קורוזיה וחלודה. לכן קוטרו של צינור הברזל מצטמק וגורם לכך שקיימת זרימה איטית ולא פונקציונלית לשימושים השונים בבית. לכן ההמלצה היא להוציא את כל הצנרת הישנה כולל התשתיות ולהתקין צנרת חדשה ותשתיות טריות אשר ישרתו כיאות את הלקוחות.

עבודה מסוג זה מצריכה הדבקת אריחים חדשים בתום הפרויקט לנראות מושלמת של דירה יפהפייה הבנויה באיכות זהה לזו של דירה חדשה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ריהוט רחוב מבטון – עיצוב מודרני ייחודי
אתם אחראים על בחירת ריהוט הרחוב בעירייה שבה אתם עובדים? אם כך, אין ספק שאפשר להבין את הדילמה שלכם....
קרא עוד »
ינו 26, 2020
ISO 45001
אם אתם עוסקים בנהלי בטיחות בעבודה או בבריאות תעסוקתית, אתם בוודאי מכירים היטב את תקן ISO 45001. בעבור אלו...
קרא עוד »
ינו 17, 2021
תובנות פנימיות: הבנת החזרי מס
החזרי מס הם היבט מכריע במימון אישי, המספק לאנשים הזדמנות להחזיר מסים ששולמו ביתר ולשפר את מצבם...
קרא עוד »
אפר 25, 2024