כמה טווח המחירים של שיפוץ דירה קטנה?

שיפוץ דירה קטנה

עלות שיפוץ של דירה קטנה תלוי בסוג העבודות המתבצעות ובהיקפן, אך ההערכה היא שהעלות תהיה סביב 100,000 ₪. הקליקו לבדיקה כמה עולה לשפץ דירה.

הסוגים של עבודות השיפוץ בדירה קטנה

דיירים חדשים הרוכשים דירה קטנה מעוניינים להתאים אותה לצרכים שלהם ולכן הם מבקשים לבצע שינויים מסוימים.

אם הסלון הוא קטן וצמודה אליו מרפסת, מבקשים דיירים רבים לחבר את שתי היחידות לחדר מגורים גדול. לצורך כך מוציאים את ההפרדה ביניהן, אם מדובר בקיר או בדלת זכוכית גדולה. לאחר מכן יש ליישר את הקירות כדי ליצור את ההמשכיות הנדרשת.

אם קיימים בדירה חדרים גדולים, יבקשו לקוחות רבים להפריד זאת לשני חדרים כך שלכל ילד יהיה חדר משלו. לכן בונים קיר מפריד ומציבים בו דלת למעבר נוח בין שני החדרים.

חשיבה נוספת היא ביטול ההפרדה בין המטבח לסלון, שבירת כל הקיר או רק חלקו העליון בהתאם למבנה ולמיקום בו יותקנו ארונות המטבח התחתונים והעליונים.

אישור קונסטרוקטור

כאשר מדובר על שבירה של קירות יש להזמין קונסטרוקטור הבודק את המבנה ועובר על התוכניות האדריכליות של כל קומת המגורים, קראו בנושא גם באתר. כל קיר נבחן לגופו של עניין, קיימים מקרים אשר בהם מדובר בקיר תומך ולכן אין כל אפשרות להרוס אותו לאור ההשלכות לדירה ולבניין כולו. במקרים אחרים הדבר אפשרי ואם כן הקונסטרוקטור מכין אישור רשמי על כך.

עבודות צנרת בדירה הקטנה

אם מדובר בדירה ישנה קיימת סבירות שמתחת למרצפות ובין הקירות עוברים צינורות מברזל. בשנים האחרונות כל עבודות הצנרת מתבצעות תוך שימוש בצנרת פלסטיק pvc בטיב מעולה.

השימוש בצנרות הברזל פסק לאור העובדה שחלקו מתפורר עקב היווצרות של קורוזיה וחלודה. לכן קוטרו של צינור הברזל מצטמק וגורם לכך שקיימת זרימה איטית ולא פונקציונלית לשימושים השונים בבית. לכן ההמלצה היא להוציא את כל הצנרת הישנה כולל התשתיות ולהתקין צנרת חדשה ותשתיות טריות אשר ישרתו כיאות את הלקוחות.

עבודה מסוג זה מצריכה הדבקת אריחים חדשים בתום הפרויקט לנראות מושלמת של דירה יפהפייה הבנויה באיכות זהה לזו של דירה חדשה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
יצאתי להפלגת נופש מושלמת וחזרתי, ואני כאן כדי לספר
אין כמו חוויה אישית של מישהו בכדי ללמוד על חופשה. ברגע שאנחנו שומעים על חווית של אדם ממקור ראשון אנחנו...
קרא עוד »
אוק 31, 2018
מטבעות דיגיטליים – איך נכנסים לזה ב-2022?
סיימתם את שנת 2021 עם קצת (ואולי הרבה) כסף בצד ואתם מחפשים במה להשקיע את הכסף? מלבד השקעות מסורתיות...
קרא עוד »
ינו 07, 2022
נדל"ן בקפריסין – יתרונות
לא מעט ישראלים מעדיפים בשנים האחרונות להשקיע בנדל"ן בחו"ל. אם בעבר ישראלים העדיפו להשקיע במזרח אירופה...
קרא עוד »
יול 20, 2020