תיקון 190 – את מי זה צריך לעניין

כפי שבוודאי יצא לכם לשמוע, בשנת 2012, בחודש מאי, הוחלט על תיקון 190. תיקון זה למעשה כולל מסלולים אטרקטיביים במיוחד שמאפשרים לחוסכים ליהנות מלא מעט הטבות. מה שכן, חשוב לדעת: מדובר על אנשים בני 60 ויותר. 

 

מה תוכלו להרוויח מהעניין? 

 

אם גם אתם אנשים שחוסכים כסף ואתם מעל גיל שישים, חשוב להבין שבהחלט יש לכם מה להרוויח מהעניין הזה. במקום לקבל את הכסף רק בצורת קצבה, תוכלו ליהנות מיתרונות נוספים. לכן זה לא משנה אפילו כמה כסף אתם חוסכים כבר ואיך אתם עושים זאת. מה שבטוח זה שאם תבדקו את התיקון הזה, אתם תראו שגם במקרה שלכם הוא כולל יתרונות רבים, כולל הטבות מס.

 

לקבלת מידע על תכנון מס לקראת גיל פרישה >>>

 

האם כדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע בתחום? 

 

בין אם מה שמעניין אתכם זה הנושא של תיקון 190 ובין אם אתם מתעניינים בכל תיקון אחר שקשור למיסים ותשלומים, חשוב להבין את מורכבות הדברים. לא תמיד קל להבין במה דברים אמורים רק בעזרת מאמרים שונים שתקראו אונליין. ההפך הוא הנכון. מדובר על תחום שדורש ידע רציני ומקצועי. לכן, אם אתם תוהים, למשל, האם אותו תיקון 190 רלוונטי גם עבורכם, רצוי לפנות לאנשי המקצוע הנכונים. 

 

איך לבחור יועצים בתחום הזה? 

 

מה שמעניין אתכם זה לדעת האם תיקון 190 רלוונטי עבורכם? רוצים לדעת איך להשקיע נכון יותר את הכסף שלכם? או שאולי אתם מחפשים מוצרים פיננסיים שיכולים להיות משתלמים להשקעה? כך או כך, רצוי שתבדקו באיזה יועצים מקצועיים אתם בוחרים. הרעיון הוא לא רק לדעת שאתם מתייעצים עם מישהו, אלא גם לבחור את הטובים ביותר בתחום. לכן שווה לבדוק מה אומרים אנשים אחרים על אותם יועצים כדי להבטיח שאתם באמת פונים אל מי שיוכל לייעץ לכם באופן אישי ובהתאם למצב הספציפי שלכם.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הרב שמואל טל – יעזור לכם להתקרב ליהדות
מתקשים להבין מה עומד מאחורי הערכים המשמעותיים של הדת היהודית וכל ההלכות המקובלות? אם אתם רוצים באמת...
קרא עוד »
ספט 03, 2022
חוקיות שריפת גופות בישראל
בישראל היה נהוג במשך עשרות שנים, שכל אדם אשר נפטר קוברים אותו בקבורה דתית, על פי ההלכה. חברת קדישא היא...
קרא עוד »
ינו 18, 2021
מטבח 2 מטר לדירה שכורה –  האם זה מספיק?
בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מבצעים השקעה בדירות שכורות. מי שקונה דירה על מנת להשכיר אותה, מי שיש...
קרא עוד »
פבר 08, 2022