ביטוח מסעדות – האם זה כדאי?

ניהול מסעדה כרוך בלא מעט כאב ראש ודברים שצריך לדאוג להם. בכלל בענפי המזון, כאשר עוסקים עם אוכל, במיוחד כזה שיוצא מהמטבח ללקוח באופן ישיר, חשוב מאוד לוודא שהעסק מתפקד כראוי, שיש רווחים ותזרים מזומנים וכמובן לדאוג למכשור טכנולוגי מתקדם, מטבח מאובזר, עמידה בתקני בטיחות וסטנדרטים שונים ועוד. 

קראו את המדריך שלנו לביטוח מסעדות >>>

חשיפה לתביעות:

כל בעל מסעדה חולם על הרגעים בהם המסעדה מצליחה, מלאה באנשים, מתקדמת יפה, מרוויחה יפה, הלקוחות מחמיאים לשף ולמנהל המסעדה על השירות והאיכות ועוד. בדרך כלל בעל המסעדה ידמיין את הדברים הטובים והיפים בהקשר הזה אולם צריך לזכור שבעלי מסעדות גם חשופים ללא מעט תביעות: מצד הלקוחות, העובדים ועוד. לדוגמה: תביעה מלקוח על רשלנות בסוג האוכל שקיבל או השירות, תביעת עובד של העסק בגין נזק כלשהו, חס וחלילה שריפה במסעדה שפגעה ברכוש רב או אפילו בפנים פריצות למסעדה שהשאירו אחריהם נזק רב.

צרו קשר לפרטים על ביטוח למסעדות: https://rakbituah.co.il/

סוגים שונים של ביטוחים למסעדות:

במידה ויהיה לכם ביטוח בתוקף עבור המקרים השונים תוכלו לזכות בכיסוי ביטוח מלא או חלקי בהתאם לסיכום שלכם עם חברת הביטוח ובהתאם לסוג הביטוח שלכם. כלומר בסופו של דבר ישנם סוגים רבים ושונים של ביטוחים שבעל מסעדה צריך ולכן יש לקחת זאת בחשבון ולראות היכן כדאי לבצע את הביטוחים, עם איזו חברת ביטוח ומה הסכום שיוצא לכם בכל חודש. בין היתר בעל המסעדה יצטרך:

  • ביטוח תכולה – ביטוח ששומר על הציוד והמכשור במסעדה כתוצאה משריפה, רעידת אדמה, הצפות, נזקי טבע ועוד. 
  • ביטוח מבנה – בדרך כלל נדרש על ידי בעל הנכס אולם אם בעל המסעדה הוא גם בעל הנכס כדאי אף יותר לערוך ביטוח זה.
  • ביטוח צד ג' לאורחי המסעדה – המגן מפני תביעות נזקי גוף ורכוש של אורחים וצד ג' במסעדה.
  • ביטוח חבות מוצר.
  • ביטוח עובדים.
  • ועוד.

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

הסכם גירושין – מה זה אומר

אין זוג שנכנס לברית הנישואין מתוך תוכנית ורצון לפרק את החבילה בשלב כלשהו. לרוב מדובר ברצון עז ומשותף בין הצדדים להקים יחד את ביתם ולחיות

קרא עוד »