כך התפתחו שולחנות במוסדות החינוך

שולחנות במוסדות החינוך

מכירים מוסד חינוכי שאין בו שולחנות או כיסאות? הסיכוי שאתם מכירים כזה דבר שואף לאפס. הסיבה הכה ברורה למצב זה הוא כי בלתי אפשרי לנהל מוסד לימודים ללא כיסאות. ומה היו עושים פעם, לפני שהיו שולחנות בכמויות מסחריות? נבדוק.

כך התפתחו שולחנות במוסדות החינוך

נראה ששולחנות במוסדות החינוך היו מאז ומעולם. הנחת החפצים והספרים היו נעשים בכל מקום שהוא על גבי השולחן וכך התנהלה לה כל חברה באשר היא. שולחנות לבתי ספר כמו כאן הם מוצר צריכה בסיסי, בכדי שיתקיימו עליהם, הלימודים בצורה ראויה ביותר.

מדוע הגיע הזמן לשדרג את כיסא השולחן שלך?

לא משנה כמה טוב אתם או העובדים שלכם דואגים לרהיטים במקום העבודה שלכם, סביר להניח שיהיה צורך להחליפם בסופו של דבר. כמה זמן "מחזיק" כיסא משרדי? התשובה תלויה בכמה סיבות:

  • סביבת משרד – האם הכיסא שלך חשוף באופן קבוע לזוהמה ולכלוך, לשפכים ולאור שמש?
  • היקף השימוש – כמה זמן משתמשים בכיסא בכל פעם לאורך היום?
  • חומר וייצור – האם הוא עמיד מבני תזוזות חוזרות ונשנות?

במסגרת המשרד הרגילה, כסאות משרדיים יכולים להחזיק כחמש עד שבע שנים. ובכל זאת, כשמדובר במקום העבודה הנמצא בשימוש אינטנסיבי 24 שעות ביממה, משך חייו של כיסא משרדי עשוי להיות קצר יותר בגלל שהשימוש בו רב יותר. 

האחריות של היצרנים יכולה לעשות הבדל גדול בין סוגי כסאות המשרד, תלוי אם הם יחליפו או ייתקנו כסאות, בכדי להאריך את חייהם עוד יותר. להגדרות אלה ולשימוש האינטנסיבי בהן במשרדים הפועלים מסביב לשעון.

קראו גם http://spacebook.co.il/he/2019/06/19/an-ergonomic-chair-one-of-the-most-important-pieces-of-furniture-for-a-student

נוחות בכיסא משרדי 

אם אתה עדיין תוהה, "האם עלי לקנות כיסא משרדי חדש?" ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון, אך אולי החשוב שבהם הוא עניין הנוחות. 

החלפת הכיסא המשרדי שלך שלא נעשה בו שימוש רב ולא נוח בדגם החדש, עלול אפילו להוביל לפרודוקטיביות טובה יותר, במיוחד כאשר עובדים שעות ארוכות ואינטנסיביות מול המחשב. 

כיסא נוח יכול להיות קריטי גם לשמירה על יציבות הגב ועל בריאות עמוד השידרה, זה אולי הדבר הראשון, אותו יש לקחת בחשבון לפני שקונים כיסא למשרד.

 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סובלים מסנטר כפול? המאמר הבא בשבילכם
סנטר כפול גורם לפנים להיראות נפוחות ומבוגרות יותר ואף עלול להביא לסיבוכים בנשימה. המון גברים ונשים...
קרא עוד »
דצמ 16, 2020
נעלי פלטפורמה לכלה
ההכנות לחתונה הן משמחות מאוד ומרימות אותנו ואת מצב רוחנו לגבהים חדשים. אנחנו אוהבים להכין את הציוד...
קרא עוד »
נוב 09, 2021
ייבוש תת רצפתי – מתי וכיצד אפשר לעשת את זה
אחת הבעיות שלא מעט אנשים מוצאים את עצמם מתמודדים איתה, בעיקר בתקופת החורף אך גם בסיטואציות אחרות, זו...
קרא עוד »
מרץ 02, 2020