שירותי מחשוב לעסקים קטנים

שירותי ענן מאפשרים לחברות לגבות ולגשת לנתונים חשובים ממכשירים מרובים – בכל מקום בו הם יכולים להשיג חיבור לאינטרנט. פתרונות עסקיים בענן מבטיחים שאיש אינו סומך על מחשב בודד, או על מיקום אחד לגישה למידע עסקי חשוב, וכי הנתונים תמיד יהיו קיימים בעת הצורך.

שירותי מחשוב לעסקים קטנים 

שירותי אינטרנט עסקיים מותאמים לענות על צרכי קישוריות של נתונים עסקיים כגון מהירויות העלאה מהירות יותר, Uptimes מובטח ורוחב פס מאובטח. מרבית ספקי האינטרנט העסקיים מציעים הסכמי רמת שירות מובטחים, אפשרות לקשר ייעודי, פתרון בעיות איכות ושירות לקוחות.

שירותי מחשוב קיימים גם עבור עסקים קטנים שלא באמת מסוגלים לעמוד במחירי שירותי מחשוב מהליגות הגדולות, ומאפשרות לעסקים קטנים להנות משלל הטבות ומאחסון נתונים זול ומהיר ללא צורך בתשלום – לפחות בשלבים הראשונים של העסק שלכם.

> בעל עסק? שווה לך להכיר את אתר חברת אקסיטו

פלטפורמה כשירות (PaaS) לשירותי מחשוב 

ענני PaaS נוצרים, פעמים רבות בתוך ענני IaaS על ידי מומחים, זאת בכדי לספק את מדרגיות והפצה של כל יישום וכדי לסייע להפוך את הוצאות החברה לחזויות.

היתרון העיקרי של שירות זה הוא שבכסף מועט מאוד, תוכלו להתחיל את בקשתכם ללא לחץ ויותר מפיתוח בסיסי. כדאי מאוד לעשות סקר שוק למחירי שירות.

העיצוב שלה מאפשר יכולת הרחבה רבה מכיוון שהוא מבוסס על מחשוב ענן. החיסרון היחיד הוא, ששירותים אלה עשויים להגיע עם מגבלות מסוימות שלא יעבדו עם המוצרים שלכם תמיד.

מה זה שירותי מחשוב? 

שירותי מחשוב מספקים גישה עסקית לתשתיות אינטרנט חיוניות כמו שרתים, חיבורים, שטח אחסון, ללא צורך לקנות או לנהל תשתיות אינטרנט בעצמם – ראו דוגמא בקישור. יתרונות ההתמחות והקנה המידה מועילים לספק השירות המנוהל והעסק המשתמש בתשתית.

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

דירות למכירה ביוון ליד הים

דירות למכירה ביוון ליד הים

לא מעט ישראלים מבינים כיום כי השקעות נדל"ן בחו"ל מהוות את הדבר האטרקטיבי ביותר. בעוד שדירות בישראל להשקעה עולות לא מעט וכן, המיסוי על דירות

קרא עוד »
איך לקבל פטור ממס שבח?

איך לקבל פטור ממס שבח?

במדינת ישראל כאשר מוכרים דירה יש לשלם מס שבח, אולם בהחלט לא בכל המקרים. כאן נכתוב על נושא זה: איך לקבל פטור ממס שבח? פטור

קרא עוד »