תשלום ביטוח לאומי רטרואקטיבי לעובדי משק בית

הכתבה מדברת על הצורך בתשלום ביטוח לאומי רטרואקטיבי לעובדי בית. זה גם מספק חלק מהאתגרים שעמם מתמודדים עובדי משק הבית ואת חוסר ההגנה שלהם. . "לראשונה, הסדר משפטי הכיר בכך שמגיעות לעובדי משק הבית קצבאות ביטוח לאומי". המשפט הזה נכון מכיוון ש"בפעם הראשונה", הוא עשוי להתייחס להכרה בצורך שלהם בתשלום. הוא גם אומר "הסדר משפטי", שפירושו חוק או הסכם שנעשו על ידי צד אחד ונאכפו על ידי בית משפט. . "לראשונה, הסדר משפטי הכיר בכך שעובדי משק בית זכאים לקצבאות ביטוח לאומי". 

החוק מטיל על מעסיקים אחריות לתשלומי ביטוח לאומי רטרואקטיביים לעובדי משק הבית שלהם אם לא שולמו להם שכר שעות נוספות ולא ניתנו להם הטבות אחרות כגון ביטוח בריאות או תוכניות פרישה. . מעסיקים חייבים להחזיר שכר זה ולספק הטבות אחרות אם המעסיק לא סיפק אותן מלכתחילה. החוק גם מחייב מעסיקים להחזיר לעובדי משק הבית שלהם כל מס ששילמו על תשלומים אלו. החוק מחייב מעסיקים לספק לעובדי משק הבית שלהם חוזה בכתב עם תנאי העסקה ספציפיים, לרבות כמה חופשה תינתן ל העובד וכמה ישולם ביטוח לאומי. החוק מחזק את העונשים על כל מעסיק שמסווג לא נכון את עובדי משק הבית שלו כקבלנים עצמאיים.

תשלום ביטוח לאומי רטרואקטיבי לעובדי משק בית הוא חוק שהתקבל ביוני 2018. חקיקה זו מאפשרת לעובדי בית לקבל תשלומי ביטוח לאומי מהממשלה לאחר שעזבו את מעסיקם. חוק זה נועד להגן על העובדים הללו ולהבטיח שלא ינוצלו על ידי המעסיקים שלהם. עובדי הבית נדרשים לרוב לעבוד שעות ארוכות ולחיות בתנאי חיים לא תקינים. הם גם לא מקבלים תשלום עבור שעות נוספות או חגים.

> קבלו מידע חשוב אודות ביטוח לאומי תשלום משק בית

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תוכנה לניהול מסעדה – כמה היא יכולה לחסוך לכם? 
עולם התוכנות לניהול מסעדות משתנה כל הזמן. התעשייה ראתה צמיחה עצומה בשנים האחרונות והשוק צפוי לצמוח...
קרא עוד »
יול 16, 2022
ביטוח מחלות קשות – כל מה שצריך לדעת
כולנו מאחלים ומייחלים לעצמנו ולכל מכרנו שנים ארוכות של בריאות איתנה וטובה. אבל לצד זאת יש בלבו של כל...
קרא עוד »
נוב 06, 2019
מי צריך מחסנים להשכרה?
המאמר באדיבות http://nadlangroup-il.com כמעט כל בית עסק, כל מפעל ואפילו כל חנות קטנה, צריכה מקום שם היא תוכל...
קרא עוד »
אפר 28, 2019