אריחי דק – למה אתם צריכים להתקין בבית גם אם אין לכם גינה

אריחי דק

אריחי דק מקנים לחלל בו הם מותקנים מראה ייחודי ואלגנטי. מקובל לשים אותם בעיקר במרפסות או בגינות של דירות גן/פנטהאוזים, וכן בגגות של בניינים משותפים. האפשרות הקלה והנפוצה ביותר היא להתקין אותם במרפסות, וזאת שמאחר שבכל בית יש פנטהאוז אחד או שניים לכל היותר וכן גג אחד, ואילו לחלק מהדירות או לכולם יש מרפסת, לעתים גדולה. לכן גם אם אין גינה, אפשר להשתמש באריחי הדק כדי להגביר את הנוחות במרפסת ולהתקין דק במקום מרצפות חשופות. התקנת הדק נחשבת קלה ופשוטה ואינה דורשת הזמנת אנשי מקצוע, ולכן העלות נמוכה יחסית.

> קראו על חיפויים בלינק https://dlux.co.il/c/חיפויי_תלת_מימד

בחירת אריחי דק

כמו בכל רכישה, חשוב לפנות רק לחברה מוכרת ואמינה בתחום, ולא להתפתות למבצעים והנחות. כמו כן כדאי לקבוע פגישה עם נציגי החברה כדי להתרשם מההיצע שלהם ולקבל מענה לכל שאלה שלכם. האריחים עשויים מעץ, פסטיק או תערובת של שני החומרים, וכל אחד מהם יש יתרונות וחסרונות משלו, ועליכם להביא זאת בחשבון. פרמטר נוסף ברכישה או בוויתור עליה יהיה מספר שנות האחריות על המוצר, שיכול להגיע גם לעשר שנים. ככל שהאחריות ארוכה יותר – כך האמינות של החברה המוכרת נחשבת גבוהה יותר. התקנת הארחים אפשרית אך ורק כאשר הם מונחים על תשתית מוכנה, שגם אותה עליכם לרכוש, ולכן יש לפנות מספיק שטח לשם כך, ולרכוש תשתית במידות הרצויות בלבד, למידע נוסף.

התקנה ותחזוקה

את אריחי הדק ניתן לשים כמובן גם על הגג ולא רק במרפסת. בין אם השטח פרטי ובין אם הוא משותף ועומד לרשות דיירי הבניין. במקרה השני חשוב לקבל את הסכמתם כדי למנוע מחלוקת מיותרת וסכסוכים.  יש לזכור שהגג חשוף בדרך כלל לשמש הרבה יותר מאשר המרפסות ולכן אריחי עץ יתחממו במהירות ועדיף להשתמש בחומרים סינתטיים כמו PWC ודומיהם. כדאי לעצב את האריחים בגוונים של צבעים כהים שמתאימים לכם ולהכיר את ההבדלים בין דק במבוק אורן סינתטי ואחרים. ההתקנה אמורה להיות קלה ופשוטה בעזרת ברגיל לאחר שהוכן משטח מתאים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה אנשים חוששים להיעזר ברו"ח?
כל בעל עסק חייב להבין כי עליו להתנהל בצורה תקינה ומדויקת מול רשויות המס. התנהלות לא תקינה מול רשויות...
קרא עוד »
פבר 27, 2022
איך למצוא חנות חיות בתל אביב מומלצת לרכישה באינטרנט?
כל מי שמתגורר בתל אביב וסביבתה ויש לו חיית מחמד בבית יודע, שיש לו מגוון רחב של אפשרויות לחנויות בהן...
קרא עוד »
אפר 16, 2020
קורס אוטוקאד
הדרך הטובה ביותר ליצור צורות הנדסיות, היא באמצעות תוכנת אוטוקאד המעולה. מהחברות היותר מצליחות בעולם,...
קרא עוד »
מאי 02, 2022