אריחי דק – למה אתם צריכים להתקין בבית גם אם אין לכם גינה

אריחי דק מקנים לחלל בו הם מותקנים מראה ייחודי ואלגנטי. מקובל לשים אותם בעיקר במרפסות או בגינות של דירות גן/פנטהאוזים, וכן בגגות של בניינים משותפים. האפשרות הקלה והנפוצה ביותר היא להתקין אותם במרפסות, וזאת שמאחר שבכל בית יש פנטהאוז אחד או שניים לכל היותר וכן גג אחד, ואילו לחלק מהדירות או לכולם יש מרפסת, לעתים גדולה. לכן גם אם אין גינה, אפשר להשתמש באריחי הדק כדי להגביר את הנוחות במרפסת ולהתקין דק במקום מרצפות חשופות. התקנת הדק נחשבת קלה ופשוטה ואינה דורשת הזמנת אנשי מקצוע, ולכן העלות נמוכה יחסית.

> קראו על חיפויים בלינק https://dlux.co.il/c/חיפויי_תלת_מימד

בחירת אריחי דק

כמו בכל רכישה, חשוב לפנות רק לחברה מוכרת ואמינה בתחום, ולא להתפתות למבצעים והנחות. כמו כן כדאי לקבוע פגישה עם נציגי החברה כדי להתרשם מההיצע שלהם ולקבל מענה לכל שאלה שלכם. האריחים עשויים מעץ, פסטיק או תערובת של שני החומרים, וכל אחד מהם יש יתרונות וחסרונות משלו, ועליכם להביא זאת בחשבון. פרמטר נוסף ברכישה או בוויתור עליה יהיה מספר שנות האחריות על המוצר, שיכול להגיע גם לעשר שנים. ככל שהאחריות ארוכה יותר – כך האמינות של החברה המוכרת נחשבת גבוהה יותר. התקנת הארחים אפשרית אך ורק כאשר הם מונחים על תשתית מוכנה, שגם אותה עליכם לרכוש, ולכן יש לפנות מספיק שטח לשם כך, ולרכוש תשתית במידות הרצויות בלבד, למידע נוסף.

התקנה ותחזוקה

את אריחי הדק ניתן לשים כמובן גם על הגג ולא רק במרפסת. בין אם השטח פרטי ובין אם הוא משותף ועומד לרשות דיירי הבניין. במקרה השני חשוב לקבל את הסכמתם כדי למנוע מחלוקת מיותרת וסכסוכים.  יש לזכור שהגג חשוף בדרך כלל לשמש הרבה יותר מאשר המרפסות ולכן אריחי עץ יתחממו במהירות ועדיף להשתמש בחומרים סינתטיים כמו PWC ודומיהם. כדאי לעצב את האריחים בגוונים של צבעים כהים שמתאימים לכם ולהכיר את ההבדלים בין דק במבוק אורן סינתטי ואחרים. ההתקנה אמורה להיות קלה ופשוטה בעזרת ברגיל לאחר שהוכן משטח מתאים.

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מה זה קישורים חיצוניים?

הרעיון של אתר אינטרנט הוא לגרום לאנשים להגיע לאתר שלך. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לספק להם תוכן שהם יכולים למצוא כרלוונטי להם. הדרך

קרא עוד »

מוצרי ספיגה

מוצרי ספיגה למבוגרים הם סוג של מוצר המשמש מבוגרים לספיגת השתן. מוצרים אלה יכולים להיות חד פעמיים או לשימוש חוזר והם זמינים בגדלים וצורות שונות.

קרא עוד »

פתיחת עוסק מורשה

עוסק הוא גוף שמוכר מוצרים לצרכנים. סוחר יכול להיות יצרן, קמעונאי או סיטונאי. פתיחת עוסק פטור אצל רואה חשבון הוא שלב חשוב ביותר בתהליך הפיכתו לעוסק

קרא עוד »