חשוב והתעשר

חשוב והתעשר

כמה פעמים ספרתם עד עשר ושום דבר לא קרה? כמה פעמים רציתם לקבל עצה טובה בניהול העסק שלכם ולא ידעתם מהיכן? כמה פעמים רציתם להרוויח יותר ולהנות מחיים ללא דאגות כלכליות? בעולם המתקדם של היום, כבר לא צריך ללכת לחכם זקן שגר בהקצה ההר כדי לקבל עצה טובה וכבר אין צורך להגיע להרצאות יקרות במלונות נידחים כדי לשפר את איכות החיים. כיום אפשר להנות מספרים שיעזרו לכם לחשוב ולהתעשר ולהבין כיצד לנהל עסק כיצד להתמודד עם משברים ואיך להתפתח אישית, כמו גם לשווק ולמכור.

על מה מדובר בעצם?

מדובר על אתר אינטרנט שמאפשר סיכומים של ספרים מקצועיים ומעוררי השראה כאשר את הסיכומים אפשר לקרוא באתר בו מסכמים עבורכם רעיונות מרכזיים מהספר, רעיונות ליישום, תוצאות מחקרים, נקודות חשובות למחשבה, מקורות להעמקה ואת כל מה שהכי חשוב בספר ונחשב המועיל ביותר למי שרוצתה לקורא ולהתעשר.

באתר נרשמים, קוראים סיכומים, מקבלים גישה לכל הספרים שכבר פורסמו האתר, מקבלים שני סיכומים בחודש וגם נותנים פידבקים על מה שקראתם.

למה זה כדאי? 

באמצעות האתר אפשר לצפות במגוון רחב של סיכומים כאשר אפשר כבר בכניסה ללא הרשמה לצפות בסיכומים לדוגמא שכבר הוצגו. כמו למשל סיכום ספרים וסיכום הספר 'פרה סגולה' שמדבר על אסטרטגיות נכונות וחכמות – מה שיכול ללמד המון!

מי שיתחבר לסיכומים ויפעל לפיהם יוכל לקבל בכל חודש שני סיכומים בעברית של ספרים מובילים בתחומים של התפתחות אישית, שיווק ומכירות, כלכלה, השקעות וניהול כסף, יזמות ועסקים אסטרטגיות וכולי. באמצעות הרשמה ושליחת פידבקים בהמשך – תוכלו לקבל יותר ויותר סיכומים שמתאימים לצרכים שלכם. אז זה הזמן ללמוד, לחשוב ולהתעשר באמצעות סיכומים של ספרים חכמים.

קראו עוד על: חשוב והתעשר

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מחשבון פטור ממס הכנסה
אדם שנפצע או מתמודד עם בעיה רפואית שפוגעת בכשירות שלו לעבוד ומרוויח מעל 15,000 ש״ח זכאי לקבל פטור ממס...
קרא עוד »
יול 04, 2021
איך מנקים כורסאות בד?
ניקיון הרהיטים הם נושא בעל חשיבות רבה. כל רהיט צובר לכלוך, כתמים ואבק. ואם לא ננקה אותו בצורה יסודית...
קרא עוד »
יונ 14, 2020
עבודות נירוסטה לפי הזמנה – מה אפשר להשיג עם זה
בשנים האחרונות השימוש בנירוסטה מתרחב לכמה אפיקים שונים. אם עד לפני מספר שנים חומר גלם זה היה משמש...
קרא עוד »
מאי 05, 2020