טיפים למסחר בשוק ההון

היום ניתן למצוא לא מעט טיפים למסחר בשוק ההון, היות ורוב הישראלים כבר מזמן הבינו את הפוטנציאל העצום הגלום בתחום הזה. אם בעבר היה מספיק להניח את הכסף בבנק ולתת לו לצבור ריבית, הרי שהיום מדובר על ריבית אפסית שאין לה שום משמעות. הדרך היחידה להרוויח משהו מהחסכונות שלכם, היא להשקיע אותם בנדל"ן או בשוק ההון. היות ושוק הנדל"ן בארץ לא נגיש לכל אחד, היות ויש צורך בהון ראשוני לא קטן כדי לקבל משכנתא מהבנק, הרי שרוב האנשים פונים באופן טבעי לשוק ההון. שוק ההון מהווה מרחב השקעה לא קטן, היות והוא מורכב מלא מעט אפיקי השקעה שונים. כל אחד צריך לעשות עם עצמו חושבים, כדי להבין מהי רמת הסיכון שהוא מסוגל לקחת על עצמו, מהו התחום שהכי מדבר אליו ומהי רמת ההשקעה שהוא מוכן להתחייב כלפיה. אריה גולדין מציע לכל אחד ללמוד לעומק את רזי השוק, היות ולא מדובר כאן על משחק הימורים אלא על שיטת השקעות מורכבת.

אריה גולדין והטיפים שלו למסחר מוצלח בשוק ההון

כאמור, הטיפ הראשון הוא לסחור בצורה זהירה וחכמה, היות ובסופו של יום מדובר על הכסף שלכם. כדאי לזכור כי פעולה לא מושכלת, עלולה לגרום להפסדים כבדים, לכן מומלץ שלא להשקיע כסף שאתם תלויים בו. החוכמה היא לחסוך סכום מסוים של כסף שאינו מיועד למקרי חירום, להחזר חובות וכדומה. סכום זה ניתן להשקעה בבורסה, תוך כדי ידיעה ברורה כי יתכן ולא תוכלו לגשת לכסף הזה בשנים הקרובות. במידה והמידע הזה אינו מלחיץ אתכם, ניתן להתחיל להשקיע את הכסף תוך כדי פיזור נכון של ההשקעות. מניות מסוימות תמיד יעלו בעוד אחרות ירדו, מי שרוצה למזער סיכונים יפזר את ההשקעות שלו בצורה המקסימלית. בצורה כזאת, לא ניתן אומנם "להכות את השוק", אך בהחלט ניתן לקבל את הממוצע שלו, ללא סיכונים מיותרים.

לסיכום, אריה גולדין מציע לכולם לקחת אחריות אישית על הכסף שלהם ולהתחיל להשקיע אותו בצורה מושכלת. כדאי לבדוק את העמלות השונות שהבנקים ובתי ההשקעות השונים לוקחים, על מנת למצוא את הפלטפורמה המשתלמת ביותר למסחר שלכם.

לעוד מידע על אריה גולדין, לחצו על הקישור

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם