טיפול לכאבי בטן בזמן מחזור

נשים רבות סובלות מכאבי בטן וכאבי גב קשים בזמן המחזור החודשי, דבר שגורם להן ללא מעט מצוקה וקושי כללי לתפקד במהלך היום. למעשה, הסטטיסטיקה מצביעה על כמחצית מהנשים בגיל הפוריות, אשר סובלות מכאבי מחשוב קשים כל חודש בחודשו. הסיבה לכאבים אינה ברורה לחלוטין, אך לרוב היא מיוחסת לחוסר איזון הורמונלי. רוב הנשים מדווחות על תחושה של כאב עמום באזור הבטן התחתונה או הגב התחתון, כאשר כל אישה סובלת מכאב בדרגה שונה. ברוב הפעמים, תחושת הכאב מתעמעמת ופוחתת ככל שעוברים ימי הדימום, כך שהימים הראשונים של הווסת נחשבים לכואבים ביותר. כמו כן, רוב הנשים חוות ביחד עם כאבי הבטן גם תחושות שונות, כגון עצבנות ותנודתיות רגשית גבוהה. רוב הנשים בוחרות לטפל במצב באמצעות משככי כאבים שונים, אך חשוב לדעת כי ישנם פתרונות טבעיים ובריאים יותר.

טיפול לכאבי בטן בזמן מחזור – נקודות חשובות שכל אחת חייבת להכיר

קודם כל, חשוב להבין כי המחזור החודשי נקבע לפי המערכת האנדוקרינית, אשר אחראית למעשה על מערכת ההפרשה של הגוף. המערכת האנדוקרינית גורמת להפרשה של הורמונים שונים לזרם הדם, אשר משפיעים על המחזור החודשי של האישה. חשוב להבין כי ההורמונים האלו מווסתים ומשפיעים על כל הפעילויות השונות המתרחשות בגוף האישה, ולכן חוסר איזון בהם יכול לגרום לתופעות לוואי לא נעימות, כגון כאבי מחזור קשים, העלולים להשפיע על כל חיי היומיום של האישה. רוב הנשים חוות כאבי מחזור בתור כאב עמום ופועם באזור הגב התחתון או/ו הבטן התחתונה. כל אישה מדווחת על דרגת כאב שונה, כך שישנן נשים שחוות כאבים קלים בלבד, בעוד אחרות לא מצליחות לתפקד מספר ימים בחודש. למידע נוסף על טיפול לכאבי בטן בזמן מחזור.

חשוב להבין כי אין מדובר על גזרה משמיים, היות ובאמצעות טיפול טבעי של דיקור סיני, ניתן לחוות תחושה משמעותית של הקלה בכאבים. השילוב האידיאלי בין דיקור סיני לבין צמחי מרפא סיניים, יכול להוביל לפתרון מושלם של הבעיה. ניתן היום למצוא פורמולות שונות הקשורות לאיזון האישה, כולל פורמולות ייעודיות לשיכוך כאבי בטן תחתונה ולשחרור תקיעות, באמצעות הזרמה של אנרגיה ואיזון במערכת ההורמונאלית.

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מה זה קישורים חיצוניים?

הרעיון של אתר אינטרנט הוא לגרום לאנשים להגיע לאתר שלך. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לספק להם תוכן שהם יכולים למצוא כרלוונטי להם. הדרך

קרא עוד »

מוצרי ספיגה

מוצרי ספיגה למבוגרים הם סוג של מוצר המשמש מבוגרים לספיגת השתן. מוצרים אלה יכולים להיות חד פעמיים או לשימוש חוזר והם זמינים בגדלים וצורות שונות.

קרא עוד »

פתיחת עוסק מורשה

עוסק הוא גוף שמוכר מוצרים לצרכנים. סוחר יכול להיות יצרן, קמעונאי או סיטונאי. פתיחת עוסק פטור אצל רואה חשבון הוא שלב חשוב ביותר בתהליך הפיכתו לעוסק

קרא עוד »