ריהוט משרדי

ריהוט משרדי

בשונה מריהוט לנכס מגורים, ריהוט משרדי הוא תחום בו ישנם דגשים מקצועיים אחרים מהמוכרים לכם. אם בבית תמיד לימדו אתכם שאסור להשאיר ספות שיש בהן אפקט ערסל, כי זה יוצר סכנה אורטופדית ליושבים עליהן, במשרד זהו אמנם הבסיס לידיעה, אבל נושאים נוספים העוסקים בעבודה, בטיחות והתאמה לשימוש פעיל נדרשים להפנמה. במאמר זה נביא מספר סוגיות נבחרות אודות הריהוט המשרדי, אשר יסייעו לכם לבחור אותו בהצלחה יתרה.

דקורציה פנימית – המפתח למראה המשרד שלכם

לא חשוב כיצד נכנסתם למשרד החדש, או מהי מידת האהדה שלכם לגמרים שהקבלנים השאירו לכם, רהיטים יכולים לשנות כל מציאות, גם כזו שלא אוהבים. למשל, אם תכננתם לעבוד במשרד מודרני אך הקבלן כפה עליכם שיהיו פרקטי רצפה בצבע עץ מטעמו (תרחיש כזה קורה המון במשרדים בבניינים גבוהים, בהם ליזמים אין שליטה מה ייבנה שם מבעוד מועד), הצבת ריהוט בצבע לבן לוקחת את העץ לפרשנות שונה מזו הכפרית ומעניקה לו צביון יותר מודרני. מה שחשוב הוא שתהיה עקביות. ברגע שהחלטתם אלו צבעי רהיטים יהיו בחדר מסוים בתחילת השיפוצים, בהמשך, כשהוא כבר יוסב לשימוש פעיל והרכישה של יתר הריהוט תתרחש "תוך כדי תנועה", חשוב להתמיד בגוון זה כדי ליצור עיצוב שקל לזהות ואשר יאפיין היטב את מראה המרחב המדובר.

ההתאמה של הרהיטים צריכה להתבסס על ייעוד החדרים

חדר שהוגדר כחלל המתנה צריך לשמש אך ורק להמתנה ועל כן הצבת כסאות משחב עם 5 גלגלים לא תתאים באותו מרחב. פריטי ריהוט משרדי ייעודיים עבורו יהיו ספת המתנה ארוכה, או מספר ספות, שולחן קטן ומדף או מתקן נייד להנחת עיתונים. כמובן שכאשר זה נוגע לישיבה פונקציונאלית בעבודה, הדגשים מחמירים אף יותר. כסא מתכת או עץ פשוטים או הדום המתנה לא יכולים לשמש מול מחשב בשולחן חצי-מוגבה. רק כסא 5 הגלגלים המרופד הוא שיתאים בסיטואציה זו. אם אתם חדשים בתחום רכש ריהוט משרדי, מוטב פשוט להיצמד למחלקות הנכונות בכל חדר במשרד ולרכוש את הרהיטים שמתאימים לכל חדר, על פיהן.

הריהוט חייב להיות ארגונומי: מתאים לשימוש מבחינה בטיחותית

כל כסא שנרכש לעבודה ולא להמתנה, צריך להתאים לישיבה ממושכת, עם חומר ריפוד אורטופדי ומנגנוני רפיצים ייעודיים. הישיבה צריכה להיות לא יותר גבוהה מהלסת התחתונה של היושב אל מול המסך. ישיבה גבוהה מזו תיצור בעיות גב כפוף וישיבה נמוכה מזו עשויה לגרום לבעיות בכתף ולפזילה הפוכה. גם בתחום הארונות והאחסון ישנם כללים ארגונומיים מניעת תפיסת אצבעות במהלך האחסון והתיוק.

אפיון חומרי הייצור של כל אסופת רהיטים – תנאי הכרחי

יש יזמים שאוהבים תחושה של משטח ישיבה מעור, גם אם זה לא באמת מן החי, אלא מוצר שהוא דמוי עור. לעומתם, יש כאלה שהמרקם המגורען של הבד הוא שעושה להם את הישיבה נוחה. יש יזמים שמבחינתם רק ארונות מעץ אמיתי הן תשתיות לשימוש פעיל ויש שיכולים לחסוך ולרכוש תחליף. חשוב לעבוד עם חומרי הייצור עמם אתם מורגלים לעבוד.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כיצד לשפר אחוזי המרה בחנות וירטואלית
המונח החשוב והמשמעותי ביותר בעולם השיווק והפרסום באינטרנט, הוא אחוזי המרה. כל מי שמתעסק בתחום יודע את...
קרא עוד »
יול 14, 2019
למי מומלץ לצרוך פרוביוטיקה?
כל אחד מכם אשר סובל מקשיים בעיכול ונאלץ להתמודד לעתים קרובות עם שלשולים ואף עצירות, צריכה של...
קרא עוד »
אוק 01, 2018
בית חכם – כל היתרונות
חושבים להתקין מערכת בית חכם? לפני שאתם מחליטים לעשות את זה סופית, הכנו לכם רשימה של יתרונות שיעזרו לכם...
קרא עוד »
יול 15, 2021