5 סיבות לשכור את שירותיו של עורך דין לחקירת מצ"ח

יש כמה סיבות טובות לשכור את שירותיו של עורך דין לחקירת מצ"ח,  

סיבה ראשונה- בניית תיק טוב

הסיבה הראשונה היא שכדי לבנות תיק טוב  מול הגורמים הצבאיים צריך כבר מההתחלה  לבנות מערך הגנה זה רק עורך דין לחקירת מצח טוב יכול לעשות.  בניית מערך הגנה חכם מהתחלה יכול להיות קריטי  להשתלשלות  של כל התיק.  אם תתנהלו בצורה לא נכונה בחקירת מצח,  אתם יכולים לסבך את החקירה,  ולהביא לתוצאות מאוד לא טובות של החקירה.  לעומת זאת שירות של עורך דין חקירות מצח טוב.  יכול לגרום לתיק ממש להסגר . זאת הזדמנות להציל את המצב.

סיבה שנייה- בחירת עורך דין צבאי

 לבחור עורך דין שהוא עורך דין לדין צבאי.  שההתמחות שלו היא הדין הצבאי.  הדין הצבאי שם דגש על דברים אחרים מאשר משפט אזרחי .משטרה צבאית חוקרת שמה דגש על נושאים אחרים מאשר משטרה הרגילה.  עברות צבאיות קשורות בדרך כלל בשימוש בסמים,   שלגביהם לצבא יש מדיניות יותר קשוחה. יש גם עבירות במסמכים צבאיים עבירות נשק ועוד.

סיבה שלישית-עורך דין בהתראה קצרה

 כשהחייל נחשד בעבירה צבאית,  בדרך כלל מעמידים אותו מול חקירה במצ"ח בהתראה קצרה מאוד. לפעמים יש רק כמה שעות מההודעה על החקירה עד החקירה עצמה, או אפילו רק יום למחרת.  זאת לפעמים מדיניות מכוונת,  הצבא לא מאפשר לחייל להספיק להשיג עורך דין צבאי.  לכן ברגע שאתם שומעים שיש לכם חקירה,  זה כבר הזמן לפנות מהר לעורך דין צבאי שיהיה לצידכם בזמן החקירה. כל החקירה תראה אחרת תתייעצו קודם עם עורך דין צבאי.

סיבה רביעית-לדעת איך מצ"ח פועלים

עורך דין רגיל יודע לייעץ איך לנהוג בחקירת  משטרה רגילה  ואילו עורך דין צבאי ידע לכוון אתכם איך לפעול בחקירת מצ"ח.  זה חשוב מאוד כי מדובר בחקירות שונות לגמרי.  שיטות החקירה שונות הדגשים החוקיים שונים ויש עוד הרבה הבדלים.

סיבה חמישית- עבירות מורכבות

 יש יעוץ גם בעבירות אחרות של חייל יכול לבצע,  כמו למשל  עבירות בזמן פעילות מבצעית או עבירות שקשורות לירי  או עברות שקשורות לבטיחות באימונים.  פה מדובר  על חקירות קשות אפילו יותר, זה ממש חשוב להתייעץ עם עורך דין צבאי לפני שאתם ניגשים לחקירות בנושאים אלה.  הוא יסביר לכם את שיטת הפעילות של מצ"ח,  ומה צפוי לכם בחקירה.  החוק הצבאי אומר שאם אתם דורשים לקבל עורך דין לצורך חקירת מצח זכותכם לקבל אותו, יש לעצור את החקירה עד שאתם מתייעצים עם עורך דין. למידע נוסף עו"ד צבאי אבי פינרסקי

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כמה עולה הקוסמטיקאית של המפורסמים
ביקור אצל קוסמטיקאית נועד לשמור על מראה מטופח לנשים, למנוע היווצרות קמטים ופגעי עור ולהחזיר את החיוך...
קרא עוד »
דצמ 31, 2018
איך נבחר חברה לניקוי חלונות המשרד?
אם סוקרים שלל חברות ניקוי יהיה ניתן לראות כי במקרים רבים הן תוכלנה לספק לעסקים ובעלי משק בית פרטיים...
קרא עוד »
יונ 15, 2020
איך בוחרים בודק שכר מוסמך
אלו מכם שנמצאים בחיפושים אחר בודק שכר מוסמך יעשו בשכל אם ייקחו בחשבון מספר פרמטרים פשוטים אשר יסייעו...
קרא עוד »
אפר 02, 2021