כל היתרונות בדרכון אמריקאי – את זה אתם חייבים לדעת

דרכון אמריקאי

אין ישראלי שלא גאה להיות אזרח המדינה. אך העובדה כי אנחנו כל כך אוהבים את המדינה שלנו לא אומרת כי אנחנו צריכים לוותר על השגה של דרכון זר. ראשית כל דרכון זה יכול לסייע לנו מאוד במעבר בין מדינות אפילו בין מדינות אשר יש לנו עמן יחסים רגילים. שנית כל דרכון זר יכול מאוד לעזור לנו למצוא עבודה וזהו יתרון עצום בעולם הגלובלי בו אנחנו חיים. אין ספק כי הדרכון הכי טוב שיש בעולם הוא דרכון אמריקאי וזה בגלל שאמריקה היא מעצמת העל של העולם. ברגע שיש לנו דרכון מארצות הברית אנחנו נחשבים לאזרחי המדינה וזה אומר כי אנחנו יכולים לטוס לשם בחופשיות ללא ויזה, לעבוד שם בכל עבודה ללא בעיה, לחיות במדינה החזקה בתבל וליהנות מכל היתרונות האחרים שיש לאזרח אמריקאי.

האם רק מי שנולד בארצות הברית זכאי לקבל דרכון אמריקאי?

עקב העובדה כי יש יתרונות כל כך גדולים להחזקה בדרכון אמריקאי עולה השאלה האם רק מי שנולד בארצות הברית זכאי לקבל את הדרכון הזה? אם כן אתם צריכים להבין שאם נולד לכם ילד בארצות הברית ואתם לא אזרחים אמריקאים הילד זכאי לקבל את הדרכון. עליכם גם לדעת כי אם אתם אזרחי ארצות הברית והילד שלכם נולד בישראל הוא עדיין יכול לקבל אזרחות אמריקאית ודרכון של ארצות הברית. בנוסף, כל שנה נערכת הגרלה של גרין קארד שבסופה מקבלים עוד אלפי אנשים את האפשרות להיות אזרחים אמריקאיים בהמשך הדרך וזהו גם משהו שכדאי מאוד להכיר ולקחת בחשבון אם אתם רוצים לקבל דרכן מארצות הברית.

מדוע לא כדאי לנסות ולקבל את הדרכון לבד?

אך עליכם לדעת כי כל ההליכים שמנינו בפיסקה הקודמת הם ממש לא פשוטים וכי כדאי לכם לשקול בכובד ראש לפנות אל חברה חיצונית כמו אמריקן דוקס אשר תסייע לכם להוציא דרכון מארצות הברית. חברה אשר מתמחה בנושא זה תעלה את הסיכוי שלכם בעשרות אחוזים לקבל את הדרכון ועל כן כל כך כדאי להיעזר בה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה עושה עו"ד התנגדות להיתר?
היתרי בנייה במדינת ישראל נחשבים לתחום מורכב. קבלת אישורי בנייה כרוכה בתהליך ארוך שמלווה בהרבה מאוד...
קרא עוד »
פבר 26, 2022
תרומה לספרי תורה – מומלץ לכל אחד
אם תבחרו באפשרות של תרומה לספרי תורה אז תוכלו לראות כי יהיה מדובר בצעד גדול מצדכם אשר יוכל לקרב אחרים...
קרא עוד »
נוב 03, 2021
חופשה באילת: מדריך למי הכי מתאים ולמי אולי ירצה לשקול מחדש
המים הכחולים הנוצצים, החיים הימיים התוססים והחופים שטופי השמש של אילת מפתים רבים, אבל חשוב לחשוב למי...
קרא עוד »
אוג 07, 2023