מונית לנתב"ג בזול – כמה זה אמור לעלות

מונית לנתב"ג בזול

הנסיעה לחופשה או לנסיעת עסקים לחו"ל מתחילה ברגע שיוצאים מהבית ועולים על המונית שהזמנו מהאתר https://stars-taxi.co.il שתסיע אותנו לשדה התעופה, אנחנו מרגישים שאנחנו כבר מעבר לים עם המזוודות והתוכניות הרבות.

מונית לשדה התעופה 

הדרך הנוחה ביותר להגיע לשדה התעופה היא באמצעות מונית מהבית עד הכניסה לטרמינל ללא צורך בחיפוש אחר חניה. באופן טבעי כל אחד מאתנו מעוניין לנסוע דרך חברת מוניות אמינה אשר מבצעת נסיעות רבות לשדה התעופה במחירים הוגנים.

אחת הדרכים לבדיקת תעריף מוניות לנתב"ג היא דרך אתר האינטרנט של חברת המוניות אשר דרכו אפשר לדעת מראש מה התעריף מנקודה לנקודה. אם לדוגמה אנחנו גרים בירושלים אנחנו בודקים מהי העלות של הנסיעה לשדה התעופה כדי לקבל אומדן של עלויות הנסיעה. בשעות הבוקר ואחר הצהרים מחיר הנסיעה הוא זול יותר מאשר בשעות הערב והלילה. לעלות זו יש להוסיף את מספר המזוודות אשר גם עבורן קיים תעריף קבוע.

השיטה הזו היא נוחה ביותר הן כשאתם מעוניינים לנסוע לשדה התעופה כמה שעות לפני ההמראה המתוכננת והן אם אמורים להגיע אליכם אורחים מחו"ל. כך תוכלו ליידע אותם מהי עלות הנסיעה מנתב"ג לתל אביב או לכל יעד אחר.

עלות הנסיעה לנתב"ג 

הנסיעה לשדה התעופה נכללת בחשיבה וגם בתקציב הכספי, כחלק מהעלויות הכלליות של השהייה מעבר לים וכאן משחק גם נושא הנוחות. הדרך המיטבית היא להזמין מראש את המונית מתחנת המוניות אשר עיקר עבודתה נסיעות לשדה התעופה הלוך וחזור, הנהג מגיע לביתו של הלקוח ומסיע אותו ואת הציוד שלו עד הכניסה לבית הנתיבות. 

לעומת זאת, אם הלקוח מעוניין לנסוע עם הרכב שלו, הוא צריך לחפש חניה בחניון לטווח הארוך. לאחר מכן הוא ממתין עם המזוודות לשירות ההסעה הפנימי בתוך שדה התעופה עד שהוא מגיע לטרמינל. כשהוא חוזר מחו"ל הוא שוב ממתין להסעה, מעלה לאוטובוס את כל המזוודות העמוסות, מחפש את הרכב שלו ומגיע לעמדת התשלום. ברוב המקרים אם מדובר בנסיעה של כמה ימים, עלותה של החניה תהיה גבוהה יותר מעלות מונית.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בעידן עליית מחירים איך משאירים תקציב לפנאי ונופש
המצב בישראל בשנה האחרונה אינו פשוט מבחינה כלכלית כלל כאשר המחירים עולים בעשרות אחוזים גם במוצרי...
קרא עוד »
דצמ 20, 2022
החשיבות של רישיון עסק בישראל 
הקמת עסק זה לא עניין פשוט, ולכן ברור מדוע לא פעם קורה שאנשים אומנם חולמים על האפשרות הזאת, אך בסופו של...
קרא עוד »
פבר 24, 2021
קולולוש! אם כבר חוגגים חינה בסטייל אז רק עם צילום חינה מקצועי
טקס החינה הוא אירוע שאותו מבצעים בדרך כלל אנשים אשר מגיעים מעדות המזרח, כאשר במדינות שמהן הם באים זה...
קרא עוד »
ספט 29, 2018