יתרונות של אומגה 3

כיום רבים כבר יודעים כי השלמת התזונה והוויטמינים החסרים בגופינו על ידי קפסולות או אבקות, יכולה להועיל מאד למצב הבריאותי שלנו, למנוע מחלות, לחזק מערכות חיצוניות ואף להאט הזדקנות.

בשל כל אלה ובשל העובדה שאנו בחיי היום יום לא צורכים את כל הוויטמינים והמרכיבים שאנו זקוקים להם, רבים בוחרים בצריכת תוספי תזונה וויטמינים בפארמים ובחנויות טבע אינטרנטיות כמו בית טבע Bteva.

אחד מהוויטמינים שרבים בוחרים לצרוך הינו אומגה 3 וזאת בשל היכולות המופלאות של תוסף התזונה להועיל לתפקודי הגוף.

אבל מה צריך לדעת על אומגה 3 ומה היתרונות של תוסף זה?

אומגה 3 הינה חומצת שומן המופקת מדגים קטנים. החומצה מכילה שמנים החיוניים לבריאות הגוף, תוך ששומנים אלה מעולים על מנת לשפר את ההתפתחות ואת תפקודי הגוף.

אומגה 3 מקנה מרכיבים המקנים שיפור קרום התא תפקוד הקולטנים בגוף, התוסף מכיל חומרים מעולים לחיזוק השרירים ומערכת העיכול, והוא מקנה תהליכים חיוניים עבור מחזור הדם.

חשוב לדעת שמחקרים הוכיחו כי נטילת אומגה 3 מסייעת בהפחתת סיכון לחלות במחלות לב ודם, תוך שמי שנוטל אומגה 3 ועבר התקף לב: יוכל לשפר את פעילותם של שרירי הלב על מנת למנוע התקפים נוספים.

מה המינון הדרוש בזמן צריכת תוסף התזונה

לפני שאתם צורכים את התוסף כמו צריכת ויטמינים, חשוב תמיד להתייעץ עם רופא המשפחה ולהבין עמו האם התוסף מתאים לכם ואיזה כמות כדאי לצרוך. הכמות הממוצעת כיום לצריכת אומגה 3 עומדת על מינון של 2- 4 גרם .

למה כדאי לשים לב ברכישת אומגה 3?

  • בחרו מוצר איכות ללא חומרי טעם, ללא צבעי מאכל מלאכותיים
  • וודאו כי האומגה אינה מכילה שמרים או גלוטן
  • בחרו מוצר כשר
  • בחרו מוצר שאינו מכיל מתכות כבדות

לסיכום, לחזק את הגוף אפשר בקלות בעיקר במידה ותבחרו מוצר איכותי. כיום בפארמים כמו גם בחנויות טבע מקוונות, ניתן למצוא אומגה 3 במחירים נוחים ובאיכויות טובות.

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

שירותי סליקה לעסקים קטנים

שירותי סליקה לעסקים קטנים

כל עסק קטן חייב להתחבר לשירותי סליקה, כדי שתהיה לו האפשרות לקבל תשלומים באמצעות מגוון כרטיסי האשראי הקיימים בישראל. מבין האפשרויות השונות הקיימות בתחום הסליקה,

קרא עוד »
פתרונות סליקת אשראי לעסקים

פתרונות סליקת אשראי לעסקים

פתרונות סליקת אשראי לעסקים מעניקים להם את כל המעטפת לה הם זקוקים, כדי לענות על צורך של כל לקוח. פתרונות סליקת אשראי לעסקים  פתרונות סליקה

קרא עוד »