איך לכתוב מודעת דרושים כמו שצריך?

מודעת דרושים

יש קושי אדיר למצוא היום עבודה וזאת בגלל שעל כל משרה מתחרים הרבה מאוד אנשים. בעבר אנשים היו צריכים לסיים בגרות בכדי למצוא עבודה אך היום אתה חייב תואר ראשון בכדי למצוא עבודה ולעתים גם תואר ראשון לא מספיק לנו. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי למעסיק לא קל למצוא עובדים וזאת עקב העובדה כי על כל מודעה מתחרים המון המון אנשים. כך יוצא כי למודעת דרושים אחת יכולים לענות המון אנשים וזה אומר כי אנו נתקשה לברור את המתאימים והטובים ביותר. כאן המקום לומר כי אם אנחנו מחפשים עובדים אנו צריכים לשים לב למודעת הדרושים שאנו מפרסמים. ככל שנפרסם מודעה בצורה יותר טובה כך היא תסנן את המועמדים בצורה יותר איכותית. על רקע זה יש לציין כי יש משמעות אדירה לשאלה איך אנחנו כותבים את המודעה ואנו צריכים לכתוב מודעה אשר מחד לא תהיה כוללנית מדי ומנגד לא תהיה פרטנית מדי.

איך אגדיל את הסיכויים שלי להיות מוזמן לראיון?

בגלל שיש כל כך ריבוי מועמדים לכל משרה גם דרך חברות השמה אזי יש קושי אדיר למחפש העבודה להיות מוזמן לראיון. כך יוצא כי כל מועמד נאבק לחפש אחר משרה ולהגיע אפילו לראיון ראשון. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי הדרך להיות מוזמן לראיונות היא לשפר את קורות החיים שלכם. עליכם לנסח את קורות החיים כך שיתאימו למשרה שאליה אתם שולחים וכך שיכילו מילות מפתח אשר יש במודעה מכיוון שפעמים רבות מי שמסנן את קורות החיים אלו הם תוכנות מחשב אשר עובדות לפי מילות מפתח ולמעשה ניתן לומר כי כדאי שאדם מקצועי יעבור על קורות החיים שלכם ועזור לכם לנסח אותם.

האם אפשר ללמוד איך להתנהג בראיון עבודה?

פעמים רבות כאשר אנו מגיעים לראיון אנו נתקפים פאניקה וכך לא מציגים את החוזקות שלנו ולא עוברים את הראיון על אף שהיינו עובדים מצוינים. לכן כדאי לכם לשקול ללכת אל סימולציה שבה ילמדו אתכם איך להתנהג בראיון ויורידו את מפלס הלחץ שלכם.

המידע באדיבות אתר https://www.alljobs.co.il/

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חדרים לפי שעה בתל אביב – נוח, זמין ומפנק
תל אביב היא בירת הבילויים של מדינת ישראל. הסיבות לכך הן רבות ומגוונות, קודם כל בתל אביב יש חופי ים רבים...
קרא עוד »
דצמ 02, 2018
השקעות אלטרנטיביות
היום ניתן לראות יותר ויותר אנשים, אשר מתעניינים בתחום של השקעות אלטרנטיביות. אין ספק כי בעידן הנוכחי,...
קרא עוד »
אוג 10, 2020
כל מה שרציתם לדעת על ניהול מועדון לקוחות
כיום יותר מבעבר יש קושי אמתי לעסקים קמעונאיים בישראל לשרוד. קודם כל התחרות בכל השוק היא עצומה וזה לא...
קרא עוד »
אוק 07, 2018