חזייה לאחר ניתוח – מדוע חשוב לקנות חזייה מותאמת?

בימים כסדרם, נשים אשר מבקשות לרכוש חזיות חדשות, כל מה שעליהן לעשות זה לגשת אל החנות הקרובה לביתן או חנות בה הן אוהבות לקנות חזיות, למדוד ולרכוש בסופו של דבר את החזייה המתאימה להן. כך הן נוהגות במשך כל ימי חייהן הבוגרים. 

אחרי ניתוח באזור החזה, בין אם מדובר בניתוח הגדלת חזה, הרמה, הקטנה או ניתוח שחזור שד, כפי שנשים רבות נוהגות לעבור במקרה שהן חולות בסרטן השד, הרי שעליהן לקנות חזיות מותאמות ספציפית לאזור זה אחרי הניתוח. 

הרבה פעמים, אין אפשרות לשים חזייה רגילה, בגלל הרגישות שיש במקום, תפרים, בצקות ונפיחות ודברים אחרים. לכן, השימוש באופציה של חזייה מיוחדת היא מאוד נכונה, בוודאי כשבוחרים להשתמש בחזייה שמותאמת באופן ייחודי לכל ההיבטים שקשורים, כך או אחרת, למבנה החזה ולתהליך שהוא עבר. חשוב לציין, בשביל לקנות חזייה לאחר ניתוח מותאמת אישית, יש להתייעץ עם הרופא והצוות הרפואי, זאת בשביל לדעת בדיוק מה מותר ומה אסור לקנות. 

כיצד רוכשים חזייה לאחר ניתוח

ראשית, יש לקנות חזיות רק במקומות שמיועדים לכך, מקומות שמתמחים במכירה של חזיות לאחר ניתוח. לא כל חנות מחזיקה ברשותה קטלוג שמתאים לכך, לא כל חנות יכולה לספק את המוצרים והפריטים הרלוונטיים לכל אישה אחרי הניתוח. 

שנית, רצוי מאוד לבדוק את הנושא לפני הניתוח. כלומר, לא לחכות עד אחרי שהוא יסתיים, מאחר ויכול להיות שאחרי הניתוח יהיה צורך לעבור תהליך של החלמה, שיקום, וזה יכול להיות מאוד מסובך ובעייתי לגשת ולקנות אז חזייה.

שלישית, חשוב לבדוק מאילו חומרים עשויה החזה, מאיזה סוג בד, מה המשקל והגודל, ועד כמה היא נוחה לשימוש יומיומי בכל אספקט שהוא. 

> בדקו קטלוג בגדי לחץ לאחר ניתוח

 

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

דירות למכירה ביוון ליד הים

דירות למכירה ביוון ליד הים

לא מעט ישראלים מבינים כיום כי השקעות נדל"ן בחו"ל מהוות את הדבר האטרקטיבי ביותר. בעוד שדירות בישראל להשקעה עולות לא מעט וכן, המיסוי על דירות

קרא עוד »
איך לקבל פטור ממס שבח?

איך לקבל פטור ממס שבח?

במדינת ישראל כאשר מוכרים דירה יש לשלם מס שבח, אולם בהחלט לא בכל המקרים. כאן נכתוב על נושא זה: איך לקבל פטור ממס שבח? פטור

קרא עוד »