חזייה לאחר ניתוח – מדוע חשוב לקנות חזייה מותאמת?

חזייה לאחר ניתוח

בימים כסדרם, נשים אשר מבקשות לרכוש חזיות חדשות, כל מה שעליהן לעשות זה לגשת אל החנות הקרובה לביתן או חנות בה הן אוהבות לקנות חזיות, למדוד ולרכוש בסופו של דבר את החזייה המתאימה להן. כך הן נוהגות במשך כל ימי חייהן הבוגרים. 

אחרי ניתוח באזור החזה, בין אם מדובר בניתוח הגדלת חזה, הרמה, הקטנה או ניתוח שחזור שד, כפי שנשים רבות נוהגות לעבור במקרה שהן חולות בסרטן השד, הרי שעליהן לקנות חזיות מותאמות ספציפית לאזור זה אחרי הניתוח. 

הרבה פעמים, אין אפשרות לשים חזייה רגילה, בגלל הרגישות שיש במקום, תפרים, בצקות ונפיחות ודברים אחרים. לכן, השימוש באופציה של חזייה מיוחדת היא מאוד נכונה, בוודאי כשבוחרים להשתמש בחזייה שמותאמת באופן ייחודי לכל ההיבטים שקשורים, כך או אחרת, למבנה החזה ולתהליך שהוא עבר. חשוב לציין, בשביל לקנות חזייה לאחר ניתוח מותאמת אישית, יש להתייעץ עם הרופא והצוות הרפואי, זאת בשביל לדעת בדיוק מה מותר ומה אסור לקנות. 

כיצד רוכשים חזייה לאחר ניתוח

ראשית, יש לקנות חזיות רק במקומות שמיועדים לכך, מקומות שמתמחים במכירה של חזיות לאחר ניתוח. לא כל חנות מחזיקה ברשותה קטלוג שמתאים לכך, לא כל חנות יכולה לספק את המוצרים והפריטים הרלוונטיים לכל אישה אחרי הניתוח. 

שנית, רצוי מאוד לבדוק את הנושא לפני הניתוח. כלומר, לא לחכות עד אחרי שהוא יסתיים, מאחר ויכול להיות שאחרי הניתוח יהיה צורך לעבור תהליך של החלמה, שיקום, וזה יכול להיות מאוד מסובך ובעייתי לגשת ולקנות אז חזייה.

שלישית, חשוב לבדוק מאילו חומרים עשויה החזה, מאיזה סוג בד, מה המשקל והגודל, ועד כמה היא נוחה לשימוש יומיומי בכל אספקט שהוא. 

> בדקו קטלוג בגדי לחץ לאחר ניתוח

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מחשבון פטור ממס הכנסה
אדם שנפצע או מתמודד עם בעיה רפואית שפוגעת בכשירות שלו לעבוד ומרוויח מעל 15,000 ש״ח זכאי לקבל פטור ממס...
קרא עוד »
יול 04, 2021
מה הם שירותי מיקור חוץ
שירותי מיקור חוץ הינם שירותים שיכולה לספק חברה שמתמחה בתחום של גיוס והשמת עובדים. חברה מסוג זה, מתמחה...
קרא עוד »
אוק 24, 2019
כסאות מעוצבים מבד – מה צריך לבדוק כשרוכשים כסאות כאלה
כשאנחנו ניגשים אל חנות רהיטים באתר https://www.duran-furniture.co.il במטרה לרכוש כסאות לבית או לעסק, אז אנחנו יכולים...
קרא עוד »
יונ 03, 2020