בעל עסק? הגיע הזמן לשקול מענה קולי

דואר קולי הוא סוג של תקשורת אלקטרונית המאפשרת לנמען להאזין להודעה מוקלטת. הודעות דואר קולי מועברות בדרך כלל בקול, אך יכולות להיות מועברות גם בצורת טקסט. הודעות דואר קולי נשארות בדרך כלל במשיבון או בשירות דואר קולי שסופק על ידי חברת הטלפון של הנמען וניתן לגשת אליהם מכל טלפון המחובר לאותו שירות. במאמר הבא נסביר על מענה קולי.

הסבר על מענה קולי

מענה קולי הוא סוג של תא קולי המשמש עבור שיחת טלפון שלא נענתה. ניתן להשאיר הודעות במענה קולי על ידי נציג שירות לקוחות או מערכת אוטומטית ייעודית לכך. הודעת דואר קולי נשארת בדרך כלל בצורה של הקלטות אודיו ולעיתים מלווה בהודעות טקסט. הודעות דואר קולי משמשות לעתים קרובות כדי לאשר מידע, לספק הוראות או להציע חלופות לפתרון בעיה. הודעות דואר קולי משמשות גם כתזכורת לפגישות או פגישות, כמו למשל כאשר נציג שירות לקוחות צריך להשאיר ללקוח תזכורת לגבי זמן הפגישה שלו.

מענה קולי לעסקים – שירות חיוני לכל עסק

דואר קולי הוא סוג של תקשורת קולית הנעשית באמצעות טלפון. זוהי צורת תקשורת ישנה יותר מהודעות טקסט או מדיה חברתית. זה בדרך כלל מורכב מהודעה שהשאיר המתקשר בטלפון של הנמען, שניתן להאזין לה בנוחות של הנמען. מענה קולי הוא סוג של טלקומוניקציה השולח הודעות בטלפון. זוהי אחת מצורות התקשורת הוותיקות ביותר, כאשר הדואר הקולי הראשון היה בשימוש בשנת 1963. מערכות דואר קולי בדרך כלל מאפשרות למשתמש להקליט הודעה מדוברת אשר מומרת לאחר מכן לקובץ שמע ונשלחת לנמען.

מערכות הדואר הקולי התקדמו עם הזמן ומציעות כעת תכונות רבות כגון תמלול קול לטקסט, נציגים אוטומטיים ומערכות מענה קולי אינטראקטיבי (IVR). כיום מענה קולי לעסקים הינו הרבה יותר מתיבת דואר טלפונית, אלא היא מאפשרת לעסקים להעניק שירות מקצועי, יעיל ואנושי באמצעות נציגים המשוחחים עם המתקשרים ורושמים את הודעתם. התקדמות כזו הובילה לכך שהדואר הקולי משמש ליותר מסתם הודעות פשוטות אלא גם לשירות לקוחות, זימון פגישות ולמטרות עסקיות אחרות בחברות ותאגידים גדולים.

למידע נוסף היכנסו לאתר של Woki

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מי השקיע מיליונים בסטארט אפ של מתי כוכבי
חלומו של כל יזם, של כל אחד שמקים סטארטאפ, להגיע אל הנקודה בה הוא יכול להציג אותו בפני משקיעים עם כיסים...
קרא עוד »
אפר 26, 2020
יועץ עסקי מומלץ – קווים לדמותו
יועץ עסקי מומלץ זה לא דבר של מה בכך. יועצים עסקיים הם שוק צומח ומספרם גדל בתעשייה, אך חשוב לפנות לאיש...
קרא עוד »
אוג 28, 2022
יועץ נדל"ן – מי זה ולמה חשוב להיעזר בו?
יועצי הנדל"ן אחראים לוודא שענף הנדל"ן פועל בצורה חלקה. הם חייבים להיות מסוגלים להסתכל על כל מיני...
קרא עוד »
יול 14, 2022