קניית רכבים לפירוק, כסף קל או שחבל על הזמן?

קניית רכבים לפירוק

קונה רכבים לפירוק – את המשפט הזה גם אתה וגם אני ראינו מספר רב של פעמים. על מה מדובר? לשם מה קונה הסוחר מפרסם המודעה את הרכבים? ואולי גם לנו זה שווה? בעצם מה מרוויחים מהמסחר הזה? או שאולי בכלל חבל על הזמן של ההתעסקות סביב העניין הזה? קראו על כך באתר הזה.

רכבים לפירוק – השימוש

לפני הכול נסביר מהו השימוש שעושים ברכבים לפירוק. למעשה מדובר על כלי רכב שלא מתאימים עוד לנסיעות. בין אם מחמת הגיל הגבוה שלהם, ובין אם בגין תאונה שהרכב עבר. אבל ניתן עדיין להפיק תועלת מכלי הרכב הללו – וזה פשוט וגם מובן מאוד. כי כל רכב שהוא מורכב מכל כך הרבה חלקים גדולים וקטנים. בהחלט יכול להיות כלי רכב שאינו תקין, אשר מכיל בקרביו מספר רב של חלקים תקינים במצב מעולה. חלקים אלו יוכלו להביא תועלת מרובה עבור תיקון כלי רכב אחרים. כך שאמנם לנסוע עם כלי הרכב הללו אי אפשר, אבל אפשר בהחלט לנצל את החלקים התקינים שלהם.

האם זה כסף קל?

כסף קל – וודאי שלא. ככלות הכול מדובר על התעסקות רבה סביב כלי הרכב. על רכישה של כלים והבאתם למגרש שנמצא ברשותו של סוחר הרכבים. לאחר מכן מתחילים בפירוק כלי הרכב. במרבית המקרים ישאיר הסוחר את הרכב ויפרק אותו בהתאם לצורך שנוצר. אבל לא פעם מגלים כי חלקים של רכב מסוים ישנים מאוד או לא תקינים. כמו כן יש מקרים בהם הרכב מיושן או שאין דרישה לחלקים שהוא מכיל. מה שאומר שמדובר לא פעם על התעסקות מטריחה מאוד עבור רווחים שאינם גדולים מאוד.

עבור מקצוענים זה בהחלט שווה

אבל מומחים בתחום כמו בלינק https://prk.co.il/place-for-dismantlg-cars-in-central-district שמכירים היטב את כלי הרכב ואת הדגמים השונים, אלו שמכירים גם את השוק ויודעים אילו חלקים נצרכים ויש להם ביקוש – יוכלו להצליח בתחום. כיוון שהם ידעו אילו רכבים שווה להם לרכוש ועם אילו דגמים אין טעם להתעסק. כמו כן הם יכולים לזהות את מצב החלקים ואת רמת התקינות שלהם ולקבל החלטות.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה אנשים חוששים להיעזר ברו"ח?
כל בעל עסק חייב להבין כי עליו להתנהל בצורה תקינה ומדויקת מול רשויות המס. התנהלות לא תקינה מול רשויות...
קרא עוד »
פבר 27, 2022
משרד יחסי ציבור – לבדוק היטב מה מתאים לכם
רגע לפני שאתם שורכים עבור העסק שלכם משרד יחסי ציבור, כדאי מאוד לבדוק על טיב משרדי היח"צ על שלל...
קרא עוד »
מרץ 25, 2020
צמצום פחת – מהי הדרך היעילה ביותר לעשות זאת?
פחת הוא מונח המשמש להגדרת הפחתת ערך הנכס על פני תקופה של זמן. ירידת ערך זו יכולה להיות אחד האתגרים...
קרא עוד »
יונ 24, 2023