פתרונות סליקת אשראי לעסקים

פתרונות סליקת אשראי לעסקים מעניקים להם את כל המעטפת לה הם זקוקים, כדי לענות על צורך של כל לקוח.

פתרונות סליקת אשראי לעסקים 

פתרונות סליקה עכשוויים מציעים שירות של עסקה בטוחה, כך שהלקוח יהיה רגוע שפרטי כרטיס האשראי שלו לא יהיו גלויים. בדרך זו הוא מבצע את העסקה בראש שקט וללא כל חשש.

השימוש ההולך וגובר במכשירי הסלולר החכמים, יצר ממשקים חדשים אשר מאפשרים ללקוחות לבצע עסקאות רבות גם דרך מכשיר זה ללא צורך במחשב. המטרה היא ליצור מעבר נוח בין דפי התפריט כך שהעסקה תתבצע בנוחות מרבית וללא דרכים סבוכות.

התאמות לאתרי האינטרנט 

מתכנתי מערכות הסליקה יצרו פתרונות ייעודיים לאתרי וורדפרס (קראו על סליקה באתרי וורדפרסכיוון שמרבית האתרים המקוונים בנויים באמצעות מערך ניהול הנתונים של וורדפרס ורק אחוז נמוך יותר של האתרים פועלים באמצעות אופציות ניהול נוספות.

מערך הליווי העסקי 

התמיכה התפעולית והטכנית של מערך הסליקה היא נדבך חשוב מאד ולכן קיים איש קשר שמלווה את העסק מתחילת ההתקשרות, הכולל את הטמעת כל נתוני העסק במערכות הממוחשבות ולאחר תחילת הפעילות העסקית, ליווי מקצועי בכל שאלה, בקשה או תקלה. 

אבטחת מידע 

אבטחת המידע פועלת על פי הנהלים הבין לאומיים שמוטמעים בכל העסקים בעולם PCI DSS  וזאת כדי להגן על הלקוח מפני פריצה של מידע, או זליגת נתונים לגורמים אחרים. 

מוצרי לוואי של מערך הסליקה 

הפתרונות המתוחכמים של מערכי הסליקה מאפשרים לבעלי העסק לקבל דוחות ממוחשבים על כל ההכנסות שבוצעו באמצעות כרטיסי האשראי, להוציא חשבוניות מס, קבלות ותיעוד נוסף המשמש אותם בפעולות היום יומיות בבית העסק.

מוניטין של מערך הסליקה 

חשוב להתחבר לחברה אשר עוסקת בתחום זה לאורך שנים והיא בעלת מוניטין.

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

חוקר פרטי במרכז

חוקר פרטי במרכז

לא מעט אנשים מחפשים בנרות אחר חוקר פרטי במרכז, שיוכל לסייע להם לפתור את אחת התעלומות הגדולות ביותר בחייהם. עבור חלק מהאנשים, מדובר על חששות

קרא עוד »