אינסטגרם לעסקים – כל מה שרציתם לדעת

אם אנחנו רוצים לבנות מערך של פרסום ושיווק עבור עסקים, גדולים או קטנים, אנחנו לא יכולים לוותר על שימוש ברשת אינסטגרם. אנחנו לא יכולים להסתפק אך ורק בפייסבוק או באתר אינטרנט, למרות שעל פניו, אם אנחנו נמצאים שם, אנחנו מכסים לא מעט מהגולשים שמשתמשים ברשת, אם לא את כולם.

הסיבה שאנחנו חייבים להשתמש גם באינסטגרם היא מאוד פשוטה, יש לא מעט אנשים שמבלים ברשת זו הרבה יותר מאשר בפייסבוק או באתרים אחרים. צעירים רבים בוחרים לעלות לרשת זו תמונות ומדפדפים לא מעט בפיד בשביל לראות מה אחרים העלו, לכן משתלם להשתמש ברשת זו בשביל לפרסם מוצרים ושירותים שונים.

מעבר לכך, שבאופן עקרוני, הרבה יותר פשוט לעלות תמונות או אפילו סרטונים קצרים לאינסטגרם בזמן אמת, מאשר לאתר אינטרנט נניח. לכן, אם אנחנו רוצים לצלם משהו ולעלות אותו מיד, אז זה המקום. מעבר לכך, אנחנו יכולים לעשות האשטג בשביל לכוון את התמונה או את הסרטון אל קהלים מסוימים.

כיצד משתמשים בצורה נכונה בעמוד אינסטגרם עסקי?

הדבר הראשון שאנחנו צריכים לעשות שקשור לשיווק באינסטגרם זה להשתמש בתמונות וסרטונים איכותיים ולעלות אותם בצורה נכונה, מדודה, ולכוון את הפרסום לקהלים ספציפיים שיכולים להתאים לנו.

הדבר השני, אנחנו צריכים לשתף את התמונות באופן כזה שיופיעו גם ברשתות חברתיות אחרות, למשל פייסבוק, תוך הכוונה למשוך אנשים להיות חברים שלנו בעמוד האינסטגרם. אנחנו יכולים לעשות את זה גם דרך האתר שלנו.

הדבר השלישי שעלינו לעשות, להשתמש בכמה שיותר האשטגים מתאימים בשביל שקהל אשר משתמש ומחפש אותם אשטגים, יוכל להגיע אלינו.

הדבר הרביעי, אנחנו צריכים להתחבר עם אושיות רשת שונות, לייצר מצב שהם יביעו בנו עניין, יעשו לנו לייק ויגרמו לכל העוקבים שלהם לעשות לנו לייק גם.

הדבר החמישי, אנחנו יכולים להשתמש ברשימות שונות בשביל להגדיל את כמות העוקבים אחרינו. כמובן שאלו חייבות להיות רשימות אפקטיביות עבורנו.

הדבר השישי, פרסום ממומן וכן ביצוע הגרלות לצורך הגדלת החשיפה של מספר העוקבים אחרינו, בין אם זה באופן כללי ובין אם זה בפוסט ספציפי.

המידע באדיבות אהוד טייץ

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם