ציוד לג'ימבורי – טיפים לעיצוב הג'ימבורי המושלם

ציוד לג'ימבורי

הילודה בישראל בשיאה ויותר הורים מחפשים מקום משחק עבור הפעוטות והילדים הקטנים שלהם. אם אתם פותחים ג'ימבורי: הרי שצפויה לכם פעילות ענפה של הורים וילדים שיגיעו כדי להעביר את הזמן במרחב משחק בטוח ואטרקטיבי. אבל איך תעצבו את המקום? עיצוב באמצעות בחירת מוצרים וגם ציוד ג'ימבורי – יספקו את כל מה שצריך עבור מרחב משחק מושלם. הנה כמה פריטים שאתם חייבים

בריכת כדורים

ילדים שמגיעים לג'ימבורי מצפים למצוא במקום בריכת כדורים. הבריכה – היבשה כמובן -מכילה מלא כדורים רכים ביניהם הילדים אוהבים לזחול, לקפוץ, להשתכשך ולשחק. בחרו בריכה מתאימה בגודל המרחב שלכם והזמינו פריט איכותי ובטיחותי.

מנהרת זחילה

ילדים קטנים ובעיקר פעוטות וטף אוהבים לזחול ובעיקר זוחלים: כי זה השלב הראשון שלהם לפני הליכה. כדי לאפשר משחק ופעילות מותאמת לפעוטות רצוי לבחור מנהרות זחילה ושאר מתקנים שמאפשרים זחילה בטוחה של תינוקות. בחרו מוצרים טובים ובטוחים אשר מתאימים לגילים של מי שיגיע למרחב המשחק.

ערכות פעילות

חשוב לבחור ערכות פעילות לתינוקות שמכילות מדרגות עליהן אפשר לטפס עם משטחים מוגבהים לקפיצות בטוחות/ מסלולים כמו  קשתות או אלמנטים שונים ושאר ערכות שיש בהן אופציות למגוון רחב של פעילויות כמו סט גלילים מדורגים ושאר מוצרים.

מוצרים לשיווי משקל ופיתוח יכולות מוטוריות

מלבד משחק מטרתו של ג'ימבורי היא לפתח את יכולות מוטוריות של ילדים. צלחות לשיווי משקל, נדנדות, לוחות פעילות מאתגרות ושאר מוצרים יפתחו את הילדים ויהפכו את הג'ימבורי שלכם למקום נחשק עבור הורים וילדים.

בחרו ספק ציוד לגן ילדים שנחשב אמין ואיכותי בצעו השוואת מחירים ובחרו את הטוב ביותר עבור מרחב המשחק שאתם בונים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך למצוא לוכד נחשים?
נחשים הם מפגע נפוץ בישראל ובמדינות אחרות. החיה מצויה בשפע ויכולה להוות איום על חיות ובני אדם. בישראל...
קרא עוד »
ספט 19, 2022
להדפיס על קנבס את המתנה המושלמת
יום הולדת, יום האהבה, יום נישואים, או פשוט יום כזה שבא לכם לתת ולפנק – להדפיס על קנבס את הזיכרונות...
קרא עוד »
פבר 18, 2021
מאגרי תמונות מומלצים
מהי הדרך הטובה ביותר למצוא תמונות לאתר שלך? יש הרבה ארכיוני תמונות זמינים באינטרנט. איך מחליטים במה...
קרא עוד »
אוג 24, 2022