יעדים בעולם עם הזדמנות טובה להשקעה

הזדמנות טובה להשקעה

ישראלים רבים העוסקים בנדל"ן מחפשים אחר הזדמנויות טובות להשקעה הן בישראל והן בעולם כולו. האופציות הן רבות, וזוהי הסיבה לכך שההתחלות בתחום הזה הן תמיד קשות ומצריכות לא מעט מיומנות. כאשר צריך לסקור את ההזדמנויות הטובות ביותר בעולם להשקעה עבור המשקיע הישראלי, אי אפשר להישאר אדיש להשקעה באנגליה. נדל"ן באנגליה מביא איתו את כל מה שמשקיע ישראלי צריך – כלכלה יציבה, מבחר ענק של נכסים ורווח מקסימלי. זוהי הסיבה לכך שמשקיעים רבים זונחים את השוק המקומי, ועושים את הספתח שלהם בתחום הנדל"ן דווקא מעבר לים.

מהי הסיבה שישראלים רבים מחפשים נדל"ן באנגליה?

לא מזמן נחתם הסכם מיסוי בין ישראל לבריטניה שהוא ללא ספק משב רוח רענן בכל הקשור להשקעות נדל"ן בחו"ל. במסגרת ההסכם ישראלים רבים זוכים להטבות מס, דבר שעבור המשקיע הישראלי הוא משמעותי במיוחד. בטח בהשוואה למדינות אחרות ברחבי אירופה שבהן קשה מאוד להשקיע עקב המיסוי הגבוהה.

בנוסף אי אפשר שלא להתייחס לשפל שבו שרוי המטבע הבריטי. הפאונד נכון לעכשיו נמצא בשפל היסטורי, דבר שמוזיל בצורה משמעותית את כל הנכסים באנגליה עבור המשקיע הישראלי. אם בעבר הנכסים באנגליה לא היו זולים בכלל, כיום תוכלו לקבל את אותו הנכס בעלות נמוכה בהרבה בהשוואה למה שהיה נהוג בעבר.

ומה לגבי הביקוש? אי אפשר להישאר אדישים לכמות הסטודנטים והתיירים שמגיעים לאנגליה מידיי שנה. כל משקיע רוצה לדעת כי הוא עושה את הצעד הנכון, כך שהוא יצליח להרוויח תשואה מרבית מהנכסים שאותם הוא רוכש. נדל"ן באנגליה הוא ללא ספק מההשקעות הבטוחות ביותר שתוכל לעשות ברחבי הגלובוס. בכל שנה אנו עדים לפריחה וגידול מאסיבי בביקוש לדיור ומעונות סטודנטים. הביקוש הפך להיות גבוה יותר עקב תוכנית פיתוח הצפון שסוחפת אחריה סטודנטים מכל רחבי העולם.

לכן אם חשוב לכם מאוד להיכנס למגרש של הגדולים בכל הקשור אל השקעות נדל"ן, אנו מזמינים אתכם לחקור ביחד איתנו את האופציה של נדל"ן באנגליה. מדובר כיום באופציה הלוהטת ביותר בתחום הנדל"ן, ומשקיעים רבים מכל רחבי העולם רואים באנגליה כמקום הבטוח ביותר להשקיע בו.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הגיע הזמן לרכוש טאבון? איזה סוג טאבון יתאים לך
אנשים רבים בוחרים לרכוש טאבון לגינה שלהם, במטרה ליהנות מהחוויה של אפיית מאפים שונים באוויר הפתוח....
קרא עוד »
ינו 04, 2019
מחיקת חיווי אדום
לא מעט אנשים לא מבינים מדוע הבנקים מסרבים לתת להם משכנתא או לאשר להם הלוואות שונות, אך למעשה מדובר...
קרא עוד »
אוג 24, 2020
הפתרון לכאבי גב – נעליים אורטופדיות לגברים
אנשים רבים סובלים מכאבי גב. ואם בעבר היו כאבים אלו נחלתם של בני הגיל השלישי ושל אנשים מבוגרים בלבד,...
קרא עוד »
ינו 12, 2021