יעדים בעולם עם הזדמנות טובה להשקעה

הזדמנות טובה להשקעה

ישראלים רבים העוסקים בנדל"ן מחפשים אחר הזדמנויות טובות להשקעה הן בישראל והן בעולם כולו. האופציות הן רבות, וזוהי הסיבה לכך שההתחלות בתחום הזה הן תמיד קשות ומצריכות לא מעט מיומנות. כאשר צריך לסקור את ההזדמנויות הטובות ביותר בעולם להשקעה עבור המשקיע הישראלי, אי אפשר להישאר אדיש להשקעה באנגליה. נדל"ן באנגליה מביא איתו את כל מה שמשקיע ישראלי צריך – כלכלה יציבה, מבחר ענק של נכסים ורווח מקסימלי. זוהי הסיבה לכך שמשקיעים רבים זונחים את השוק המקומי, ועושים את הספתח שלהם בתחום הנדל"ן דווקא מעבר לים.

מהי הסיבה שישראלים רבים מחפשים נדל"ן באנגליה?

לא מזמן נחתם הסכם מיסוי בין ישראל לבריטניה שהוא ללא ספק משב רוח רענן בכל הקשור להשקעות נדל"ן בחו"ל. במסגרת ההסכם ישראלים רבים זוכים להטבות מס, דבר שעבור המשקיע הישראלי הוא משמעותי במיוחד. בטח בהשוואה למדינות אחרות ברחבי אירופה שבהן קשה מאוד להשקיע עקב המיסוי הגבוהה.

בנוסף אי אפשר שלא להתייחס לשפל שבו שרוי המטבע הבריטי. הפאונד נכון לעכשיו נמצא בשפל היסטורי, דבר שמוזיל בצורה משמעותית את כל הנכסים באנגליה עבור המשקיע הישראלי. אם בעבר הנכסים באנגליה לא היו זולים בכלל, כיום תוכלו לקבל את אותו הנכס בעלות נמוכה בהרבה בהשוואה למה שהיה נהוג בעבר.

ומה לגבי הביקוש? אי אפשר להישאר אדישים לכמות הסטודנטים והתיירים שמגיעים לאנגליה מידיי שנה. כל משקיע רוצה לדעת כי הוא עושה את הצעד הנכון, כך שהוא יצליח להרוויח תשואה מרבית מהנכסים שאותם הוא רוכש. נדל"ן באנגליה הוא ללא ספק מההשקעות הבטוחות ביותר שתוכל לעשות ברחבי הגלובוס. בכל שנה אנו עדים לפריחה וגידול מאסיבי בביקוש לדיור ומעונות סטודנטים. הביקוש הפך להיות גבוה יותר עקב תוכנית פיתוח הצפון שסוחפת אחריה סטודנטים מכל רחבי העולם.

לכן אם חשוב לכם מאוד להיכנס למגרש של הגדולים בכל הקשור אל השקעות נדל"ן, אנו מזמינים אתכם לחקור ביחד איתנו את האופציה של נדל"ן באנגליה. מדובר כיום באופציה הלוהטת ביותר בתחום הנדל"ן, ומשקיעים רבים מכל רחבי העולם רואים באנגליה כמקום הבטוח ביותר להשקיע בו.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פתיחת עסק
היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים שבוחרים לצאת לדרך עצמאית, על מנת לעזוב אחת ולתמיד את עולם השכירים. לא...
קרא עוד »
ינו 13, 2020
צימרים יוקרתיים בצפון למשפחות עם בריכה מחוממת – פינוק אמיתי!
צימרים המיועדים לנופש הולכים ומשתנים הולכים ומשתדרגים כאשר בכל תקופה אנחנו עדים לעוד תוספות ולעוד...
קרא עוד »
פבר 27, 2022
ביג שוט – למי בדיוק מתאים לימודי שוק ההון
אחד הנושאים הפופולאריים ביותר בשנים האחרונות ללימודים, הוא שוק ההון. מדובר על תחום מאוד נרחב שמתפתח...
קרא עוד »
מרץ 20, 2019