כל מה שרציתם לדעת על גריטה

הסרת גרוטאות כלומר גריטה, היא תהליך של ניקוי חומרי פסולת . זהו תהליך שלוקח זמן. פינוי גרוטאות היא אחת הדרכים הנפוצות ביותר למיחזור. זהו תהליך של פינוי חומר ישן מזרמי הפסולת ומיחזורו לחומרים חדשים.

למה גריטה חשובה

פינוי גרוטאות הוא נושא חשוב מכיוון שניתן להשתמש בו כדי להפחית את כמות הפסולת הנשלחת למזבלות וליצור מקומות עבודה חדשים. זה גם עוזר בחיסכון בכסף על ידי הפחתת עלות השלכת וכן תהליכי מיחזור.

מיחזור הוא תהליך של לקיחת משהו שכבר אינו שימושי ולהפוך אותו לשימושי שוב. חשוב למחזר כי זה מפחית את הפסולת שנכנסת לסביבה מדי שנה. מיחזור יכול להתבצע בדרכים שונות, למשל: בבית, אנשים יכולים להכין אתו נייר הטואלט שלהם. ניתן למחזר פחיות בירה ישנות ואז לשטוף את הנייר המשומש בדלי מים. זה נקרא ביו-פלסטיק. אנשים יכולים גם לקנות שקיות מיחזור שבהן הם יכולים להשתמש כדי לשים את הפסולת שלהם בפנים. לחילופין, הם עשויים לבחור למחזר אותם על ידי הכנסתם לשקית ניילון ושימוש בה כשקיות אשפה רגילות בדיוק כמו בבית! אם אתה הולך למחזר משהו שיש לו ערך כלשהו או אם אתה מכיר מישהו שרוצה לעשות את זה, אז קח אותו איתך כשאתה הולך לקניות. גריטה משתלבת היטב במחזור בקנה מידה גדול!

אבל מהו מחזור? מחזור הוא סדרה של אירועים המתרחשים באותו סדר לאורך זמן. זהו רצף של אירועים שלרוב יש לו מאפיין משותף כלשהו, כגון נקודת התחלה וסיום, או מצב ראשוני ותנאים הבאים. מחזור הוא רצף של אירועים שבהם מתרחש תהליך או פעילות מסוימים כדי להועיל לסביבה. ניתן להגדיר מחזוריות באופן רחב ככל סוג של תהליך מחזורי שחוזר על עצמו. ישנם סוגים רבים ושונים של מחזורים ולכולם יש מאפיינים משלהם עם תועלת רבה. 

צרו קשר עם Green System  >>>>

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה האופי של הגזע קינג צ'ארלס?
כיום יש לא מעט גזעים שונים של כלבים בעולם בכלל ובישראל בפרט. אנשים רבים בוחרים דווקא כלבים גיזעיים...
קרא עוד »
אוג 25, 2020
הידעתם שתוכלו לקבל החזר מס 6 שנים אחורה?
לפעמים זה נדמה כי המדינה שכחה את תפקידה שהוא לשרת את האזרח ונוח לה שהאזרח נותר ללא ידע וללא הבנה מה הן...
קרא עוד »
ינו 26, 2019
האם ניתן להגיש תביעת סיעוד בשם הורה שהפך סיעודי?
ההורים שלנו הם הדבר היקר לנו מכול, לכן כשאנו רואים אותם מתבגרים: קשה להישאר אדישים ובטח שהלב צובט...
קרא עוד »
פבר 25, 2020