כמה עולה השתלת שיער בטורקיה

השתלת שיער בטורקיה

אחד הטרנדים הבולטים ביותר בשנים האחרונות, הן בקרב גברים והן בקרב נשים, הוא טרנד השתלת שיער. מדובר על טרנד מאוד פופולארי בקרב מי שמתמודד עם נשירת שיער, קרחות וכדומה. 

לצערם של רבים אשר מתמודדים עם תופעה זו, הרי שתכשירים ואמצעים אחרים לא תמיד יכולים לעזור, לכן הפתרון הוא טיפול השתלת שיער אשר נעשה באמצעות כלים מתקדמים בתחום. בין היתר, אפשר למצוא הרבה מאוד ישראלים אשר בוחרים לטוס לטורקיה ולבצע שם את התהליך, אצל רופאים שמתמחים בתחום בעזרת מכשור מתקדם. 

עכשיו עולה שאלה, כמה זה עולה. הרי לא מדובר בתכשיר שקונים בחנות פארם ומשלמים עליו עשרות שקלים בודדים. כאן מדובר על תהליך קצת יותר משמעותי, קצת יותר רציני, בין היתר בגלל העובדה שהוא מחייב טיסה לארץ זרה, הזמנה של בתי מלון, וכמובן הטיפול עצמו. 

חשוב לומר, הרבה מאוד רופאים שמתעסקים בתחום בטורקיה, עובדים עם חברות תיירות ישראליות או מרכזים רפואיים ישראלים, ויוצרים דילים ייחודים שכוללים את כל החבילה, כפי שהלקוח או הלקוחה מחפשים וזקוקים לה. בדקו כבר עכשיו כמה עולה השתלת שיער בטורקיה.

כמה זה יכול לעלות לנו?

בעיקרון, חבילה שכזו, יכולה לעלות בין 8000 שקל ל-15000 שקל. זה תלוי כמובן בסוג הטיפול, משך זמן הטיפול, סוג הטיסות, בתי מלון ועוד. החבילה כוללת בדרך כלל, טיסה ישירה, שהות בבית מלון איכותי לפני הטיפול ואחריו, מלווה שיודע עברית וטורקית, וכמובן את הטיפול עצמו אצל רופא מקצועי. 

כל הפרטים נסגרים בישראל מבעוד מועד, כולל כל מה שקשור לטיפול עצמו, בין אם זה אבחון ובין אם זה עצם הטיפול. המטרה היא לבצע טיפול השתלות שיער בטורקיה יסודי ואיכותי, בשביל להגיע לתוצאה לה מייחלים. חשוב לבחון מי הרופא המטפל ואיזה ניסיון יש לו בתחום.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מהו שירות אפוסטיל?
כאשר מדברים על שירות אפוסטיל מדברים למעשה על אותם מסמכים ציבוריים שיכולים לכלול תעודות נישואין,...
קרא עוד »
אפר 26, 2021
ייעוץ עסקי – למה אתם צריכים את זה?
אחת הבעיות של בעלי עסקים, גדולים וקטנים, היא חוסר היכולת לקבל את העובדה שהם לא יודעים הכל. הרבה מאוד...
קרא עוד »
מרץ 08, 2021
הגיע הזמן להכריע בתחום מסוים מי המוצר המבוקש? מכון סקרים!
היזון חוזר הוא מפתח בעולם העסקים המודרני, כל מנהל צריך להבין כמה הוא מוכר ממוצר מסוים וכמה הוא מצליח...
קרא עוד »
דצמ 29, 2018