כמה עולה השתלת שיער בטורקיה

אחד הטרנדים הבולטים ביותר בשנים האחרונות, הן בקרב גברים והן בקרב נשים, הוא טרנד השתלת שיער. מדובר על טרנד מאוד פופולארי בקרב מי שמתמודד עם נשירת שיער, קרחות וכדומה. 

לצערם של רבים אשר מתמודדים עם תופעה זו, הרי שתכשירים ואמצעים אחרים לא תמיד יכולים לעזור, לכן הפתרון הוא טיפול השתלת שיער אשר נעשה באמצעות כלים מתקדמים בתחום. בין היתר, אפשר למצוא הרבה מאוד ישראלים אשר בוחרים לטוס לטורקיה ולבצע שם את התהליך, אצל רופאים שמתמחים בתחום בעזרת מכשור מתקדם. 

עכשיו עולה שאלה, כמה זה עולה. הרי לא מדובר בתכשיר שקונים בחנות פארם ומשלמים עליו עשרות שקלים בודדים. כאן מדובר על תהליך קצת יותר משמעותי, קצת יותר רציני, בין היתר בגלל העובדה שהוא מחייב טיסה לארץ זרה, הזמנה של בתי מלון, וכמובן הטיפול עצמו. 

חשוב לומר, הרבה מאוד רופאים שמתעסקים בתחום בטורקיה, עובדים עם חברות תיירות ישראליות או מרכזים רפואיים ישראלים, ויוצרים דילים ייחודים שכוללים את כל החבילה, כפי שהלקוח או הלקוחה מחפשים וזקוקים לה. בדקו כבר עכשיו כמה עולה השתלת שיער בטורקיה.

כמה זה יכול לעלות לנו?

בעיקרון, חבילה שכזו, יכולה לעלות בין 8000 שקל ל-15000 שקל. זה תלוי כמובן בסוג הטיפול, משך זמן הטיפול, סוג הטיסות, בתי מלון ועוד. החבילה כוללת בדרך כלל, טיסה ישירה, שהות בבית מלון איכותי לפני הטיפול ואחריו, מלווה שיודע עברית וטורקית, וכמובן את הטיפול עצמו אצל רופא מקצועי. 

כל הפרטים נסגרים בישראל מבעוד מועד, כולל כל מה שקשור לטיפול עצמו, בין אם זה אבחון ובין אם זה עצם הטיפול. המטרה היא לבצע טיפול השתלות שיער בטורקיה יסודי ואיכותי, בשביל להגיע לתוצאה לה מייחלים. חשוב לבחון מי הרופא המטפל ואיזה ניסיון יש לו בתחום.

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם