איך מנהלים את חשבונות העסק ללא ניירת מיותרת

העידן המודרני מביא עמו צמצום משמעותי וחיוני בצריכת הנייר. כיום, התנהלות חכמה חוסכת לנו את הצורך בניירת שמסרבלת את העבודה ומעמיסה את השולחנות במסמכים רבים. מעבר להנהלת חשבונות דיגיטלית נטולת ניירת מיותרת חיוני לשמירה על סביבה ירוקה, חיסכון בהוצאות מיותרות והתייעלות של העבודה. עשו לעצמכם כלל שלא להדפיס מסמכים מיותרים ולאחסן את כל הניירת במערכת ממוחשבת עם עדיפות למחשוב ענן. 

הכירו את חברת פריוריטי ותוכנת ERP לניהול חשבונות בעסק >>>

מערכת ניהול חשבונות ממוחשבת

רוב העסקים בישראל ובשאר העולם המערבי כבר נהנים מתוכנות ניהול חשבונות אונליין. הם שולחים בלחיצת כפתור הצעות מחיר, חשבוניות וקבלות ללא צורך בניירת מיותרת. אם בעבר היה עלינו להדפיס את מסמכי הנהלת החשבונות ולשלוח אותם במעטפה עם בול ללקוח – כיום, המסמך מגיע אל תיבת הדואר האלקטרוני של הלקוח בתוך מספר דקות. מערכות ניהול חשבונות ממוחשבות כוללות אופציה של חתימה דיגיטלית כך שהן תואמות את התקנות המחמירות ביותר. 

לא מדפיסים כשלא חייבים

ניהול חשבונות אונליין חוסך לכם זמן וכסף. המסמכים נוצרים מראש בתוך המערכת כך שאין צורך לבזבז זמן יותר על הדפסה ותיוק. המערכות המובילות בתחום מציעות גם אופציה של הפקת דוחות לעיבוד וניתוח מידע. תשמחו לגלות שהנהלת חשבונות ללא ניירת מצליחה גם לצמצם את טווחי הטעויות של העובדים במחלקה הפיננסית. 

שעון נוכחות ממוחשב

כעת לאחר שמערכת הנהלת החשבונות כבר הוטמעה בחברה ואתם נהנים לעבוד עמה – הגיע הזמן להכיר גם את שעון הנוכחות הממוחשב. נתוני הכניסה והיציאה של כלל העובדים מתעדכנים בזמן אמת במערכת כך שניתן יהיה לקבל תמונת מצב מלאה בכל רגע נתון. עיבוד הנתונים לטובת חישובי שכר הופך גם כן הרבה יותר פשוט ומהיר עם שעון ממוחשב. העבודה בסביבה דיגיטלית בתחום החשבונאות יעילה יותר, חסכונית, מסודרת ונוחה.

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

קריפטו – המדריך המלא

קריפטו, ביטקוין, אית'ריום, מטבע דיגיטלי – שמעתם על כך אבל אתם לא בדיוק מבינים האם זה אותו הדבר או מה החשיבות של כל אלה? קבלו

קרא עוד »