כמה עולה מדפסת תלת ממד?

מדפסות תלת ממד הפכו לחלק בלתי נפרד מחיינו, גם אם הן לא נהפכו עדיין לשימוש מסחרי, ניתן לייצר בהן מוצרים יפים ושימושים. קיימות היום מדפסות רבות מחברות איכותיות, המציגות את היתרונות הבאים ההופכות אותן לבין המדפסות הטובות בעולם. המדפסות מדפיסות בשלל חומרים וגוונים, וניתן אף להדפיס בגוונים המחליפים צבע.

  • איכות הדפסה 3d – המדפסות מדפיסות ברמה גבוהה במיוחד.
  • איכות– המדפסות הנמצאות כיום בשוק, מדפיסות מוצרים היטב ולא צריכות תחזוקה רבה במיוחד.
  • פשטות השימוש– בניגוד לעבר, ניתן להשתמש במדפסת תלת ממד בקלות בעצם כל אחד יכול לרכוש מדפסת כזו ולהדפיס כרצונו.

אם אתה רוצה להדפיס במדפסת תלת ממד כמה עולה מדפסת תלת מימד?

בשנים האחרונות עלתה קרנן של מדפסות התלת ממד. עלייה זו גרמה ליצרנים לייצר יותר ויותר דגמים של מדפסות תלת ממד, וניתן למצוא דגמים רבים בשוק. כדי לענות על השאלה זו יש להבחין בין מדפסות תלת ממד לשימוש ביתי לבין מדפסות תלת ממד לשימוש תעשייתי בין המדפסות הללו יש פער מחירים ענק.

מדפסות לתעשייה 

אחד הסוגים, שהחל להיות בשימוש של התעשייה כיום הוא שימוש בהדפסות תלת מימד https://www.fritech.co.il/3d. מחירן של מדפסות אלו עלול להגיע עד מאות דולרים, אך ניתן לומר כי  השקעה זו שווה בהחלט מדובר במדפסות מצוינות, היכולות להדפיס מודלים מורכבים ברמת דיוק גבוהה ביותר. קרמיקה, אלומיניום, וניילון. ניתן לראות מפעלים בישראל שבהם יש מדפסות תלת ממד המקצרות את העבודה במפעל, לדוגמא ניתן למצוא מדפסת תלת ממד לשימוש תעשייתי במחיר של 3,900.

מדפסות ביתיות תלת ממד 

ניתן למצוא מדפסות זולות לשימוש ביתי, אשר מחירם עולה פחות מ500 דולרים, אך ניתן להדפיס איתן מגוון חומרים עצום הן בהחלט מבצעות את העבודה הדרושה על ידי המשתמשים הפרטיים. מדפסת תלת ממד  Tier time up mini 2  עלותה 307.75 דולר  ניתן לראות כי המחירים הם לא בהכרח זולות, אך ניתן למצוא מדפסת תלת ממד זולות יותר בהתאם לאיכות ההדפסה החומרים שבהם ניתן להשתמש ושם המותג. להבטיח את המדפסת הטובה ביותר.

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם