מקבוק לא נדלק

גם המחשב הטוב ביותר לא משנה של איזה חברה מתקלקל לפעמים, בין אם המסך מפסיק לעבוד, יש בעיה במקלדת או שהסוללה ישנה, כנ"ל מחשב מקבוק.

אחת התקלות היותר מפחידות הינה כאשר מקבוק לא נדלק, ישר מתחילים לרוץ סרטים כמה כסף זה יעלה, האם תהיה אפשרות לתקן אותו או שיהיה צורך לרכוש מחשב חדש.

 

אז מה עושים כאשר מקבוק לא נדלק?

קודם כל נושמים עמוק ונרגעים, יש כל כך הרבה סיבות ותקלות, רבות מהן יותר קל לתקן ממה שחושבים ואף ניתן לעשות זאת במהירות ובעלות נמוכה יחסית.

 

מה יכול לגרום למחשב מקבוק לא להידלק?

הדבר הראשון שיכול לגרום לכך הינו סוללה ישנה, כן, כל סוללה יש לה פרק זמן מסוים בו היא עובדת כמו שצריך ואז יש צורך להחליף אותה.

דבר נוסף יכול להיות שכבל הטעינה פגום ולא מבצע טעינה כמו שצריך ואולי אפילו שקע החשמל אליו מחובר הכבל בעייתי.

אופציה נוספת שקיימת זה שיתכן ויש בכלל תקלה במסך אשר נראה כבוי, אפשר לבדוק זאת אם מכבים ומפעילים מחדש את המחשב ומקשיבים לקולות – האם הוא משמיע קולות של עבודה? אם כן יתכן מאוד והבעיה היא במסך, במקרה כזה כדאי לוודא שבהירות התצוגה לא השתנתה במקרה ואז הוא נראה כבוי והכל זה פשוט עניין של הגדרות.

פרמטר נוסף שיכול להשפיע זה שבאחת היציאות של המחשב מחובר רכיב או מכשיר מסוים יאשר פוגע ביכולת העבודה של המחשב, לכן חשוב לנתק את כל מה שמחובר אליו ולנסות להדליקו בצורה כזו.

 

אז מה עושים כשהדברים הללו לא עוזרים?

במקרה כזה, כאשר כל הפעולות שעושים לא עוזרות להדליק את המחשב מומלץ ליצור קשר עם מעבדה לתיקון מחשבי אפל- אגס נגוס על מנת שתוכל לבצע אבחון  מה גורם לתקלה ולבצע תיקון מחשב מקבוק נייד של אפל אשר יחזיר את המקבוק לשימוש במהירות..

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איזה חברת שמירה מומלץ לבחור?
כאשר אתם ניגשים לבחור בשירותיה של חברת שמירה, עליכם לשאול את עצמכם מהו הניסיון של אותה חברה, האם...
קרא עוד »
מאי 16, 2021
דוד בן הרוש ונמל אשדוד – האיש הנכון במקום הנכון
כשבוחנים אנשי מקצוע, בכל תחום שהוא, אז יש לא מעט מדדים על פיהם אפשר לבחון, האם הם עשו את הדבר הנכון, האם...
קרא עוד »
מאי 07, 2020
מתי התקופה שהכי שווה להתחתן בה?
העולם כל הזמן משתנה לנגד עיננו ומה שהיה נכון לפני מאתיים שנה לא נכון למאה עשרים ואחת. אפילו מה שהיה...
קרא עוד »
ינו 07, 2019