מקבוק לא נדלק

גם המחשב הטוב ביותר לא משנה של איזה חברה מתקלקל לפעמים, בין אם המסך מפסיק לעבוד, יש בעיה במקלדת או שהסוללה ישנה, כנ"ל מחשב מקבוק.

אחת התקלות היותר מפחידות הינה כאשר מקבוק לא נדלק, ישר מתחילים לרוץ סרטים כמה כסף זה יעלה, האם תהיה אפשרות לתקן אותו או שיהיה צורך לרכוש מחשב חדש.

 

אז מה עושים כאשר מקבוק לא נדלק?

קודם כל נושמים עמוק ונרגעים, יש כל כך הרבה סיבות ותקלות, רבות מהן יותר קל לתקן ממה שחושבים ואף ניתן לעשות זאת במהירות ובעלות נמוכה יחסית.

 

מה יכול לגרום למחשב מקבוק לא להידלק?

הדבר הראשון שיכול לגרום לכך הינו סוללה ישנה, כן, כל סוללה יש לה פרק זמן מסוים בו היא עובדת כמו שצריך ואז יש צורך להחליף אותה.

דבר נוסף יכול להיות שכבל הטעינה פגום ולא מבצע טעינה כמו שצריך ואולי אפילו שקע החשמל אליו מחובר הכבל בעייתי.

אופציה נוספת שקיימת זה שיתכן ויש בכלל תקלה במסך אשר נראה כבוי, אפשר לבדוק זאת אם מכבים ומפעילים מחדש את המחשב ומקשיבים לקולות – האם הוא משמיע קולות של עבודה? אם כן יתכן מאוד והבעיה היא במסך, במקרה כזה כדאי לוודא שבהירות התצוגה לא השתנתה במקרה ואז הוא נראה כבוי והכל זה פשוט עניין של הגדרות.

פרמטר נוסף שיכול להשפיע זה שבאחת היציאות של המחשב מחובר רכיב או מכשיר מסוים יאשר פוגע ביכולת העבודה של המחשב, לכן חשוב לנתק את כל מה שמחובר אליו ולנסות להדליקו בצורה כזו.

 

אז מה עושים כשהדברים הללו לא עוזרים?

במקרה כזה, כאשר כל הפעולות שעושים לא עוזרות להדליק את המחשב מומלץ ליצור קשר עם מעבדה לתיקון מחשבי אפל- אגס נגוס על מנת שתוכל לבצע אבחון  מה גורם לתקלה ולבצע תיקון מחשב מקבוק נייד של אפל אשר יחזיר את המקבוק לשימוש במהירות..

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סדנאות כתיבה, למי הן מיועדות?
סדנאות כתיבה הן דרך מצוינת לשפר את כישורי הכתיבה שלך. בסדנאות אלו תוכלו ללמוד כיצד לבנות את המחשבות...
קרא עוד »
פבר 14, 2023
קורס קיץ לנוער
בעבר, חופשת הקיץ הייתה תקופה שבה ילדים יכלו ליהנות. עכשיו, זה הזמן שבו הם אמורים להיות חרוצים...
קרא עוד »
יול 24, 2022
יועץ מס בפתח תקווה – איך מוצאים את היועץ הנכון
היום כשאנחנו מחפשים בעלי מקצוע בתחומים שונים, יש לנו הרבה יותר מקורות מידע שיכולים לעזור לנו. אנחנו...
קרא עוד »
ינו 26, 2022