מהו מדף מודולרי?

מדפים מודולריים הינם מוצר נוח במיוחד אשר מתאים לכל מטרות האחסון בכל סוגי המחסנים; החל ממחסנים קטנים וביתיים ועד למחסני עסקיים ותעשייתיים. מדפים מודולריים יוצרים עבורכם פתרונות אחסון גמישים ביותר אשר מאפשרים לכם להגדיל או להקטין את שטח האחסון בהתאם לצרכים המיידיים שלכם. כיצד? כבר תגלו. 

פתרונות אחסון גמישים ויצירתיים

מדף מודולרי מהווה פתרון אחסון יצירתי במיוחד מכיוון שהוא מאפשר שינויים מהירים במערכת המדפים והתאמה מעולה לצרכים משתנים. כך למשל במקרה של צורך באחסון חפצים קטנים, ניתן ליצור מדפים במרווחים קטנים ולהרוויח שטח אחסון, ולעומת זאת, כאשר יש צורך לאחסן חפצים גדולים, ניתן להסיר חלק מהמדפים ולרווח בין הנותרים ליצירת שטח אחסון רחב יותר. מסיבה זו מהווים מדפים אלו בחירה מועדפת במקומות פרטיים וציבוריים רבים.

מדף מודולרי – מהו?

ההגדרה של מדפים מודולריים למחסן / לבית היא מדפים מתכווננים. כלומר, ניתן לכוון אותם על גבי הבסיס באופן קל ונוח וללא צורך בשימוש בברגים או בכלי הברגה אחרים. ההרכבה הראשונית שלהם אולי כן תהיה מעט מורכבת או מסובכת, אך לאחר מכן ניתן יהיה לשחק עם המדפים ולשנות את המיקומים שלהם בהתאם לצורך הנדרש באותו הזמן מבלי שיהיה צורך להבריג אותם או להשתמש בכלים חשמליים לצורך ביצוע השינויים.

היתרונות של מדף מודולרי

למדפים המודולריים יש מגוון יתרונות שהופכים אותם למוצר מועדף בכל המקומות בהם צריך למצוא פתרונות אחסון מתכווננים ויצירתיים. היתרון המשמעותי ביותר הוא כמובן היכולת לפרק אותם בקלות ולשנע אותם בנוחות ממקום למקום. יתרון זה מתווסף ליתרון ההרכבה הקלה והמתכווננת שניתן להתאים לכל צורך שהוא. כמו כן, חשוב לציין כי למרות ההרכבה הקלה, עדיין מדובר במדפים חזקים מאוד וניתן להעמיס על המדפים המודולריים גם חפצים כבדים במיוחד.

> קבלו מחיר מדפים למחסן

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

הסכם גירושין – מה זה אומר

אין זוג שנכנס לברית הנישואין מתוך תוכנית ורצון לפרק את החבילה בשלב כלשהו. לרוב מדובר ברצון עז ומשותף בין הצדדים להקים יחד את ביתם ולחיות

קרא עוד »